سردار آزمون مسافر تیم ملی در جام جهانی می شود. به گزارش خبرگزاری برنا، با وجود این که باشگاه بایرلورکوزن دوری سردار از میادین را ۶ تا ۸ هفته اعلام کرد تا به این شکل مشخص شود آزمون در جام جهانی حضور نخواهد داشت اما با بررسی بیشتر مشخص شد که سردار با برنامه جدید […]

سردار آزمون مسافر تیم ملی در جام جهانی می شود.

به گزارش خبرگزاری برنا، با وجود این که باشگاه بایرلورکوزن دوری سردار از میادین را ۶ تا ۸ هفته اعلام کرد تا به این شکل مشخص شود آزمون در جام جهانی حضور نخواهد داشت اما با بررسی بیشتر مشخص شد که سردار با برنامه جدید کادرپزشکی باشگاه لورکوزن که در هماهنگی با تیم‌ملی و پزشکان حاضر در کادر فنی کارلوس کی‌روش است، سردار امکان حضور در قطر را خواهد داشت.

بر این اساس آزمون چند روزی است تمرینات انفرادی خود را آغاز کرده و قرار است این بازیکن راهی کمپ پزشکی کشور قطر شود تا تمرینات ویژه خود زیر نظر پزشکان بایرلورکوزن را در کمپ پزشکی مجهز کشور میزبان جام جهانی پشت سر بگذارد.

به این ترتیب اگرچه سردار هنوز فاصله قابل توجهی تا آمادگی برای حضور در زمین دارد اما با فشار بیشتری برنامه آماده‌سازی خود را پشت سر می‌گذارد و در آستانه جام جهانی آماده بازی برای تیم ملی می‌شود.