به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام جواد نیک بین در جلسه علنی نوبت عصر امروز (دوشنبه ۱۷ مهر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی، گفت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید، رژیم صهیونیستی رفتنی است و امروز جوانان نهضت فلسطین از همیشه سرحال تر هستند. وی بیان کرد: […]


به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام جواد نیک بین در جلسه علنی نوبت عصر امروز (دوشنبه ۱۷ مهر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی، گفت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید، رژیم صهیونیستی رفتنی است و امروز جوانان نهضت فلسطین از همیشه سرحال تر هستند.

وی بیان کرد: فرزندانی که امروز در فلسطین بزرگ شده اند، سالیان سال، مقابل تانک قد کشیده و در میان جنگ، خون، مرگ و بغض به اسرائیل بزرگ شده اند. حال برخی از احمق‌ها و بزدل‌ها، مظلوم واقعی جهان و در مقابل آن غاصب‌ترین ظالم جهان را نمی‌بینند و می‌گویند جنگ کافی است.

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: چیزی که طی این چند روز بر اسرائیل گذشته، ۷۵ سال است که بر مردم مظلوم فلسطین روا داشته شده و با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. باید اندیشه‌ها و افکار امام موسی صدر را بازخوانی کرد که گفته من حسینیه را حسینیه و مسجد را مسجد نمی دانم، مگر آنکه دلاورانی از آن برای نبرد با اسرائیل فارغ التحصیل شوند.

وی به سران اسرائیل که این روزها ایران را تهدید می‌کنند هشدار داد و گفت: جواب رجزخوانی‌ها و عوعو کردن صهیونیست‌ها این است که زمین رزم ما قلب تل‌آویو است و به زودی در قدس نماز خواهیم خواند.


سران صهیونیست بدانند زمین رزم ما قلب تل‌آویو خواهد بود – پایگاه خبری هشت صبح