به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، ایلکای گوندگان ستاره ترک بارسلونا در جدیدترین مصاحبه اش به بیان تفاوت سبک مربیگری ۳ مربی مشهور دنیا که زیرنظر آنها کار کرده، پرداخت. گوندوگان در دورتموند زیر نظر یورگلن کلوپ سرمربی آلمانی بازی می‌کرد، در سیتی با گواردیولا و اکنون در بارسلونا با ژاوی هرناندز کار می‌کند. گوندوگان […]

به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، ایلکای گوندگان ستاره ترک بارسلونا در جدیدترین مصاحبه اش به بیان تفاوت سبک مربیگری ۳ مربی مشهور دنیا که زیرنظر آنها کار کرده، پرداخت.

گوندوگان در دورتموند زیر نظر یورگلن کلوپ سرمربی آلمانی بازی می‌کرد، در سیتی با گواردیولا و اکنون در بارسلونا با ژاوی هرناندز کار می‌کند.

گوندوگان درباره سبک مربیگری سرمربی لیورپول، گفت: با کلوپ در دورتموند، ما فوتبال با پرس شدید با بردن توپ دوم و ریباندهای سریع بازی کردیم. او از نظر درک بازی به من کمک زیادی کرد.

اما ستاره ترک درباره سبک سرمربی سابق بارسلونا، گفت: پپ روی بازی پوزیشنی تمرکز می کند. آنچه لازم بود این است که فضاهای مناسب را پیدا کنید و همیشه بازیکن آزاد باشید.

 ستاره بارسلونا درباره سبک بازی مهندس فوتبال، گفت: ژاوی خیلی شبیه پپ است. آنها در یک مکان تمرین کردند، همان آموزش فوتبال را دیدند و با همان خواسته ها روبرو شدند. 

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید