هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران امروز دوشنبه با انجام هفت دیدار پیگیری می‌شود که در مهم‌ترین آن‌ها تیم‌های هوادار و پرسپولیس از ساعت ۱۹:۰۰ به مصاف هم می‌روند. شاید با توجه به قدرت و افتخاراتی که دو تیم در فوتبال ایران داشته و کسب کرده‌اند، بسیاری پرسپولیس را از پیش برنده بدانند؛ ولی […]

هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران امروز دوشنبه با انجام هفت دیدار پیگیری می‌شود که در مهم‌ترین آن‌ها تیم‌های هوادار و پرسپولیس از ساعت ۱۹:۰۰ به مصاف هم می‌روند. شاید با توجه به قدرت و افتخاراتی که دو تیم در فوتبال ایران داشته و کسب کرده‌اند، بسیاری پرسپولیس را از پیش برنده بدانند؛ ولی هوادار در زمره تیم‌هایی است که از زمان ورودش به لیگ برتر ایران، پرسپولیس را اذیت کرده است.

این تیم که فصل پیش طعم حضور در رقابت‌های لیگ برتر را چشیده تا‌به‌حال به پرسپولیس نباخته است. هر دو بازی رفت و برگشت این دو، با نتیجه مساوی به پایان رسید. در بازی رفت ۲-۲ و در بازی برگشت بدون گل. با توجه به همین مورد است که یحیی گل‌محمدی، سرمربی پرسپولیس، در کنفرانس خبری پیش از این بازی از هوادار به‌عنوان یکی از رقبای سخت یاد کرده است.