به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری هشت صبح، علیرضا باویه پس از بازی فولاد و استقلال درمورد پارگی رباط صلیبی خود، اظهار داشت: متاسفانه در تمرین پس از بازی با تراکتور دچار پارگی رباط صلیبی شدم. توقف خونریزی را انجام دادیم. ان‌شاءالله سه‌شنبه برای عمل جراحی زیر نظر دکتر رازی راهی تهران می‌شوم. وی درمورد […]

به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری هشت صبح، علیرضا باویه پس از بازی فولاد و استقلال درمورد پارگی رباط صلیبی خود، اظهار داشت: متاسفانه در تمرین پس از بازی با تراکتور دچار پارگی رباط صلیبی شدم. توقف خونریزی را انجام دادیم. ان‌شاءالله سه‌شنبه برای عمل جراحی زیر نظر دکتر رازی راهی تهران می‌شوم.

وی درمورد تساوی مقابل استقلال، عنوان کرد: بازی پر از جنجال و حاشیه بود. به این خاطر که هم جواد نکونام سرمربی سابق ما است و هم تیم فولاد توانست با چند تغییر، خودش را از شرایط بحرانی بیرون بکشد. بازی پایاپای و درگیرانه‌ای بود اما خدا را شکر بچه‌ها بیشتر از قبل دوندگی داشتند و توانستند جلوی پیروزی استقلال را بگیرند.

هافبک مصدوم فولاد درخصوص جو ورزشگاه در این بازی، توضیح داد: اهواز همیشه به شهر دوم استقلال معروف است و همیشه اینجا از هواداران این تیم پر می‌شود. ۲ تیم طرفداران برابری دارند اما خدا را شکر بچه‌ها توانستند بازی را خیلی خوب مدیریت کنند. کمک هواداران فولاد هم در کسب این تساوی بی‌تاثیر نبود.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید