شهردار تهران با اشاره به اینکه اکثر همکاران ما در شهرداری آزمون را خوب پس دادند و خدماتی که امروز ارائه می‌دهیم و شنبه‌های امید و افتخار محصول کار همین افراد است، در عین حال از احتمال تغییر برخی از مدیران شهرداری خبر داد. به گزارش  تسنیم؛ علیرضا زاکانی امروز در حاشیه مراسم آغاز به […]

شهردار تهران با اشاره به اینکه اکثر همکاران ما در شهرداری آزمون را خوب پس دادند و خدماتی که امروز ارائه می‌دهیم و شنبه‌های امید و افتخار محصول کار همین افراد است، در عین حال از احتمال تغییر برخی از مدیران شهرداری خبر داد.

به گزارش  تسنیم؛ علیرضا زاکانی امروز در حاشیه مراسم آغاز به کار عملیات ادامه بزرگراه یادگار امام (ره) در جمع خبرنگاران با بیان اینکه کل پروژه از ادامه یادگار امام آغاز می‌شود، اظهار کرد: انتهای این پروژه تا بزرگراه شهید بروجردی می‌رسد. ۴ کیلومتر این پروژه در بستر پروژه شیهد بروجردی ادامه می‌یابد و ادامه آن تا بلوار فتح در مدت ۲۴ ماه انجام خواهد شد.

وی با اشاره به ادامه قسمت جنوبی این پروژه تصریح کرد: همزمان برای بال جنوبی یادگار امام (ره) و رسیدگی به املاک ریزدانه و تملک آنها نیز برنامه‌ریزی‌هایی صورت می‌گیرد تا یادگار را به پل شهید کاظمی متصل کنیم.

شهردار تهران اضافه کرد: پروژه یادگار امام برای غرب تهران گشایش بار ترافیکی به همراه دارد؛ کاری کاملا منطقی و دقیق درحال انجام است تا در شرق، غرب و مرکز تهران گشایشات ترافیکی ایجاد شود.

وی ادامه داد: توسعه بزرگراه به عنوان نیاز اولیه شهر به شمار می‌رود و همزمان برنامه‌ریزی اصلی خود را در مترو انجام می‌دهیم و می‌خواهیم ۲ هزار اتوبوس را به ۵ هزار عدد برسانیم.

زاکانی درباره انتصابات جدید در شهرداری تهران تصریح کرد: با همه دوستان خود عهد و پیمان بستیم تا به صورت جهادی و شبانه‌روزی و فارغ از هرگونه هیاهو سیاسی گمانه‌زنی کاری جدی انجام دهیم و که بخشی از ماجرا نیروی انسانی مدیریت کار است. سال گذشته کار را شروع کردیم تمامی احکام را یک ساله صادر کردیم و تدبیر داشتیم که در مدت یک سال برآوردها را انجام دهیم و ما به ازای مجموعه‌ای که از طریق شایسته‌سالاری انتخاب شدند، خدماتی که امروز ارائه می‌دهیم و “شنبه‌های امید و افتخار” محصول کار همین افراد است؛ البته تعداد کمی از دوستان نیز ممکن است تغییر کنند.

شهردار تهران با اشاره به برخی از صحبت‌ها مبنی بر اینکه مدیریت شهری پایانه اکباتان را به نام خود تمام کرد، افزود: این پروژه متعلق به ۱۴ سال پیش است و سال‌ها تعطیل بود. عقل سلیم حکم می‌کرد کارهای مانده را تکمیل و در جهت ایجاد کار جدید حرکت کنیم. در بستر سرمایه‌گذاری جدی که صورت گرفت و پایانه اکباتان تکمیل شد ما ۹۰ درصد پایانه اکباتان را تحویل گرفتیم اما اگر قرار بود مثل خودشان کار پیش ببریم ۴۰ سال دیگر طول می‌کشید.


زاکانی از احتمال تغییر برخی از مدیران در شهرداری تهران خبر داد