ایسنا : رئیس ستاد اربعین حسینی در توصیه‌ای به زوار برای بازگشت به کشور گفت: برگشت از شلمچه و چذابه خیلی بهتر است و کسانی که با خودروهای عمومی آمدند و خودروهای شخصی‌شان در پایانه مرزی مهران نیست از آن مسیر راحت‌ترند. سیدمجید میراحمدی با بیان اینکه شاهد رقم خوردن یکی از کم‌سابقه‌ترین و بی‌نظیرترین […]

ایسنا : رئیس ستاد اربعین حسینی در توصیه‌ای به زوار برای بازگشت به کشور گفت: برگشت از شلمچه و چذابه خیلی بهتر است و کسانی که با خودروهای عمومی آمدند و خودروهای شخصی‌شان در پایانه مرزی مهران نیست از آن مسیر راحت‌ترند.

سیدمجید میراحمدی با بیان اینکه شاهد رقم خوردن یکی از کم‌سابقه‌ترین و بی‌نظیرترین حماسه‌های اربعین حسینی هستیم، اظهار کرد: مقامات عراقی اعلام کرده اند در مراسم اربعین امسال شاهد حضور جمعیت ۲۰ میلیون نفری از ۸۰ کشور جهان هستیم.

وی با تشکر از زوار در عمل به توصیه‌های ستاد مرکزی اربعین، افزود: شرایط و بسترهای مناسب برای امکان پیوستن به زائران اربعین حسینی فراهم است. شرایط خوبی هم برای افرادی هم که قصد پیوستن به مراسم عزاداری اربعین را دارند، فراهم است.

رئیس ستاد اربعین حسینی همچنین در توصیه‌ای به زوار برای بازگشت به کشور افزود: برگشت از شلمچه و چذابه خیلی بهتر است و کسانی که با خودروهای عمومی آمدند و خودروهای شخصی‌شان در پایانه مرزی مهران نیست، اگر از آن مسیر بیایند، راحت‌تر هستند.