سیاسی

رییس سازمان حج وزیارت: روحی دوباره در سازمان حج و بعثه مقام معظم رهبری با تفقد رهبر انقلاب نسبت به سازمان حج، بعثه مقام معظم رهبری، دست اندرکاران و کارگزاران حج دمیده شد

به گزارش هشت صبح و به نقل از انتخاب :

برنا: رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به بیانات امام خامنه‌ای مدظله العالی در دیدار اخیر با کارگزاران حج گفت: تفقد معظم له نسبت به سازمان حج وزیارت، روحی دوباره به این سازمان و بعثه مقام معظم رهبری دمید. رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به بیانات امام خامنه‌ای مدظله العالی در دیدار اخیر با کارگزاران حج گفت: تفقد معظم له نسبت به سازمان حج وزیارت، روحی دوباره به این سازمان و بعثه مقام معظم رهبری دمید.

سید عباس حسینی در آیین بدرقه اعزام نخستین گروه زائران حج تمتع ۱۴۰۳ در ترمینال سلام گفت: از ابراز محبت و التفات مقام معظم رهبری مد ظله العالی و تفقد ایشان نسبت به فرزندانشان در سازمان حج و زیارت و بعثه مقام معظم رهبری و همه کارگزاران حج در راستای خدمت رسانی به ضیوف الرحمن تشکر می‌کنیم.

رئیس سازمان حج و زیارت تاکید کرد: از همه دستگاه‌های همکار و دست اندرکاران به ویژه هواپیمایی جمهوری اسلامی، پلیس و سپاه فرودگاه و شهر فرودگاهی امام خمینی ره که با همه وجود در راستای خدمت رسانی به حجاج تلاش می‌کنند تشکر می‌کنیم.

حسینی با بیان اینکه زائران باید قدر لحظه لحظه‌های حضور در سرزمین وحی را که آرزوی بسیاری از هموطنان است بدانند گفت: زائزان عزیز باید به برخی نکات توجه جدی داشته باشند؛ رعایت قوانین و مقررات کشور میزبان، همدلی و همراهی با مجموعه سازمان حج و زیارت وبعثه مقام رهبری و همچنین همزیستی با همسفران در این سفر حایز اهمیت می‌باشد.

وی با اشاره به زحمات دست اندرکاران سازمان هواپیمایی در خدمت رسانی به زوار گفت: همکاران ما زحمات زیادی متحمل شدند تا عملیات عمره را هر چند محدود برگزار کنند و پایان عملیات عمره و برگشت آخرین پرواز زایرین عمره با آغاز عملیات حج و اعزام اولین کاروان‌های حجاج سال جاری مصادف شده که آن را به فال نیک می‌گیریم و امیدواریم به لطف خداوند متعال، اعزام‌های عمره پس از پایان موفق مراسم حج تمتع آغاز گردد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا