رئیس جمهور در گفت و گوی تلویزیونی خود به نارضایتی‌ها به میزان حقوق و دستمزد اشاره کرد. به گزارش دنیای اقتصاد شب گذشته ابراهیم رئیسی در برابر دوربین‌های صدا و سیما حاضر شد تا ششمین گفت و گوی تلویزیونی خود با مردم را در التهاب اعتراضات نسبت به گرانی، حقوق بازنشستگان، مالیات‌ها و نرخ دلار […]

رئیس جمهور در گفت و گوی تلویزیونی خود به نارضایتی‌ها به میزان حقوق و دستمزد اشاره کرد.

به گزارش دنیای اقتصاد شب گذشته ابراهیم رئیسی در برابر دوربین‌های صدا و سیما حاضر شد تا ششمین گفت و گوی تلویزیونی خود با مردم را در التهاب اعتراضات نسبت به گرانی، حقوق بازنشستگان، مالیات‌ها و نرخ دلار و ارز و … برگزار کند.

رئیسی در این گفت و گو به موضوع حقوق کارکنان و بازنشستگان هم اشاره کرد و گفت: من تاکید به پرداخت عادلانه حقوق دارم.از شرایط پرداخت ها اطلاع دارم و دنبال رفع بی عدالتی هستم.دنبال عادلانه سازی حقوق کارکنان، کارگران و بازنشستگان هستیم ، ولی توجه ما به حقوق همه است. این کار باید به نحوی انجام شود که هزینه های دولت افزایش نیابد، زیرا آثار تورمی در پی خواهد داشت. حقوق همه اقشار مورد توجه دولت است. همه باید از حقوق مناسب برخوردار باشند و دولت هم پرهزینه نباشد. رفع مشکل همه اقشار مورد توجه دولت است.