به گزارش خبرنگار مهر، محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در جریان سخنرانی در مراسم گرامیداشت روز معلولان که عصر امروز (یکشنبه) در فرهنگسرای بهمن تهران برگزار شد، گفت: در دورانی که در شهرداری بودم متوجه شدم که باید به طور ویژه باید به امورات معلولان عزیز و خانواده‌ی ایشان توجه کرد و نظر […]


به گزارش خبرنگار مهر، محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در جریان سخنرانی در مراسم گرامیداشت روز معلولان که عصر امروز (یکشنبه) در فرهنگسرای بهمن تهران برگزار شد، گفت: در دورانی که در شهرداری بودم متوجه شدم که باید به طور ویژه باید به امورات معلولان عزیز و خانواده‌ی ایشان توجه کرد و نظر آن‌ها را بر هر کارشناس و بر هر مجموعه‌ای دیگر ترجیح دهیم. هیچکس بهتر از خود شما نسبت به حال و احوال، نیازمندی‌ها و توجه‌ها و پیشنهادهایی که می‌تواند کارساز باشد، آگاهی ندارد و این وظیفه‌ای است که بر دوش ما است.

وی افزود: همه باید تلاش کنیم که تغییر نگرش اجتماعی را نسبت به این موضوع مورد توجه قرار دهیم و بتوانیم به درستی انجام وظیفه کنیم که حداقل بار و زحمت این کار را به حداقل ممکن برسانیم.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: لذا از روزی که توفیق پیدا کردم و در مجلس شورای اسلامی با همین رویکرد به سمت توانمندسازی و فرصت سازی برای عزیزان معلولان حرکت کردیم.

قالیباف گفت: وظیفه ما اجرای قانون مخصوصاً در بخش اشتغال و تسهیل‌گری در امورات است.

ادامه دارد..