تیتر یک

روحانی: براساس ترکیبی که شورای نگهبان درست کرده، حداقل وظیفه دو نفر از این ها، هتاکی و فحاشی است / تفکر این‌ها می‌گوید هیچ راهی جز جنگ و مقابله وجود ندارد؛ هیچوقت هم در مذاکره پیروز نمی‌شویم / تا زنده اند این‌ها از ما نمی‌گذرند که تفکرشان را شکست دادیم و توانستیم با جهان تعامل کنیم

به گزارش هشت صبح و به نقل از انتخاب :

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن روحانی امروز (چهارشنبه ۳۰ خرداد) در دیدار جمعی از وزیران و معاونان رئیس‌جمهور در دولت‌های یازدهم و دوازدهم با اشاره به مناظره‌های انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری گفت: براساس ترکیبی که شورای نگهبان درست کرده، حداقل وظیفه دو نفر این ها، هتاکی و فحاشی است.

به گزارش «انتخاب»؛اظهارات او به شرح زیر است: 

* براساس ترکیبی که شورای نگهبان درست کرده، حداقل وظیفه دو نفر این ها، هتاکی و فحاشی است. توهین آن‌ها به حسن روحانی و دولت تدبیر و امید نیست، هدف آن‌ها مبارزه با تفکر تعامل با جهان است.

آن‌ها می‌گویند هیچ راهی جز جنگ و مقابله با قدرت‌های جهان و شکست آن‌ها نداریم و هیچ‌وقت در سازمان ملل و مذاکره با کشورهای بزرگ پیروز نمی‌شویم، همیشه شکست می‌خوریم و راه آن تعامل نیست.

* سند چشم‌انداز ۲۰ ساله به صراحت بر تعامل سازنده تأکید دارد.

* اینکه آن‌ها ناراحت و عصبانی هستند و تا زنده‌اند نمی‌توانند از ما بگذرند، اینست که در دولت ۸ ساله تفکر آن‌ها را شکست دادیم و به مردم اعلام کردیم مسیری که آن‌ها می‌روند غلط است؛ با دنیا می‌شود تعامل کرد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا