روایت استاندار تهران از داخل زندان اوین

Print Friendly, PDF & Email

هشت صبح: استاندار تهران اعلام کرد: هم‌اکنون وضعیت زندان اوین کاملا تحت کنترل بوده و آرامش در مجموعه زندان برقرار است.

منصوری، استاندار تهران، از داخل محوطه زندان اوین اعلام کرد: هم اکنون{ساعت ۵ دقیقه بامداد یکشنبه، ۲۴ مهر}، ما حدود یک‌ساعت و نیم دو ساعتی است که خدمت عزیزانمان از مجموعه‌های انتظامی و امنیتی در داخل زندان اوین هستیم. همان‌طور که مستحضر هستید، اتفاقاتی در داخل این مجموعه (زندان اوین) افتاد و یک‌مقدار داخل بخشی از بندهایی مثل بند ۷ و ۸ شلوغ شده بود، منتها مساله اصلی در بندی بود که اراذل و اوباش آنجا حضور داشتند، با حضور سریع مجموعه نیروی انتظامی، یگان امداد و یگان ویژه، مشکل خاصی نیست و وضعیت زندان کاملا تحت کنترل بوده و آرامش در مجموعه زندان برقرار است.

منصوری ادامه داد: مساله اصلی در حقیقت ایجاد حریق و آتش‌سوزی بود که توسط بعضی از این اغتشاشگران و زندانیان در مجموعه زندان اتفاق افتاده بود که آن‌هم با حضور عوامل آتش‌نشانی و انتظامی کنترل و مهار شد.

وی افزود: در حال حاضر آرامش در مجموعه زندان اوین برقرار است و جای نگرانی نیست چراکه هم وضعیت زندان کاملا تحت کنترل است و هم اطراف کاملا تحت کنترل است.

استاندار تهران گفت: به دلیل شرایط امنیتی، خیابان‌های اطراف زندان در حال رصد و تحت کنترل است.

وی از مردم خواست که به فراخوان‌ها و شایعه‌پراکنی‌های رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه توجه نکنند و در عین حال گفت که در ارتباط‌های بعدی جزئیات مسایل را بیشتر اعلام خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا