نماینده مردم آبادان در مجلس: رفع مشکل لایروبی اسکله اروندکنار مطالبه جدی صیادان است آبادان- نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: صیادان از لایروبی انجام شده در اسکله اروند گلایه‌مند هستند و مطالبه رفع مشکل را دارند. سیدمحمد مولوی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: از سازمان شیلات خواستار پاسخگویی در خصوص […]

نماینده مردم آبادان در مجلس:

رفع مشکل لایروبی اسکله اروندکنار مطالبه جدی صیادان است

رفع مشکل لایروبی اسکله اروندکنار مطالبه جدی صیادان است

آبادان- نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: صیادان از لایروبی انجام شده در اسکله اروند گلایه‌مند هستند و مطالبه رفع مشکل را دارند.

سیدمحمد مولوی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: از سازمان شیلات خواستار پاسخگویی در خصوص لایروبی اسکله والفجر شهر اروندکنار هستیم چرا با کیفیت و دقت مناسب انجام نپذیرفته و بسیاری از صیادان در خصوص لایروبی نامناسب این اسکله گلایمه‌مند هستند؟

وی افزود: سازمان شیلات، لایروبی اسکله والفجر شهر اروندکنار را با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد تومان و با کیفیت نامناسب انجام داده و همچنین در زمان مَد اجرا نکرده است.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: محل استقرار شناورها و پهلوگیری بعد از لایروبی بهبود پیدا نکرده و عملیات انجام شده به تناسب اعتبار تخصیص یافته نیست.

مولوی توضیح داد: هفته گذشته بازرسان سازمان شیلات در سفر به شهر اروندکنار به صورت میدانی از این اسکله بازدید کردند.

وی تاکید کرد: خواستار رفع مشکلات به وجود آمده و در واقع دغدغه صیادان پُرتلاش منطقه هستم و تا زمان رفع کامل مشکل به وجود آمده، پیگیری‌های خود را انجام می‌دهم.