قالیباف: «رستم قاسمی» در انجام تعهد صادقانه به ملت مجاهدت داشت رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت رستم قاسمی را تسلیت گفت و تاکید کرد: وی خدمات شایان و مجاهدتی بی‌شمار در انجام تعهد صادقانه به کشور و ملت داشت. به گزارش خبرگزاری مهر، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت رستم […]

قالیباف:

«رستم قاسمی» در انجام تعهد صادقانه به ملت مجاهدت داشت

«رستم قاسمی» در انجام تعهد صادقانه به ملت مجاهدت داشت

رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت رستم قاسمی را تسلیت گفت و تاکید کرد: وی خدمات شایان و مجاهدتی بی‌شمار در انجام تعهد صادقانه به کشور و ملت داشت.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت رستم قاسمی، وزیر پیشین راه و شهرسازی را تسلیت گفت.

متن پیام قالیباف به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت خدمتگزار صدیق و مدیر توانمند نظام و انقلاب، یادگار دوران دفاع مقدس برادر ارجمندم مهندس رستم قاسمی پس از تحمل درد و رنج ناشی از بیماری موجب تأسف و تأثر فراوان گردید.

ایشان در طول سال‌های دفاع مقدس به عنوان رزمنده‌ای پرتلاش و سرافراز و پس از آن در عرصه‌های متعدد از جمله نیروی قدس سپاه، قرارگاه‌های سازندگی نوح نبی (ع) و خاتم الانبیا (ص) و وزارت نفت و راه و شهرسازی خدمات شایان و مجاهدتی بی‌شمار در انجام تعهد صادقانه به کشور و ملت داشتند و تا آخرین لحظه نیز علی‌رغم تشدید بیماری، با روحیه مردمی بر عهد خویش استوار ماندند که بدون شک خدمات و زحمات این مدیر دلسوز در گنجینه افتخارات کشور ماندگار خواهد بود.

اینجانب ضمن عرض تسلیت به مردم شریف ایران، کارگزاران نظام‌، دوستان، خانواده گرانقدر و سایر بستگان، برای آن فرمانده سرافراز که در ایام سوگواری شهادت بانوی قدسی عالم حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها به همرزمان شهیدش پیوست علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و سلامتی از درگاه خداوند منان مسئلت می‌نمایم.


«رستم قاسمی» در انجام تعهد صادقانه به ملت مجاهدت داشت