رزمایش های نیروهای مسلح خیال تعرض را از ذهن دشمنان دور می‌کند

سخنگوی ارتش:

رزمایش های نیروهای مسلح خیال تعرض را از ذهن دشمنان دور می‌کند

رزمایش های نیروهای مسلح خیال تعرض را از ذهن دشمنان دور می‌کند

سخنگوی ارتش گفت: رزمایش‌های نیروهای مسلح پیام لازم را به دشمنان مخابره می‌کند و همچنان خیال هرگونه تعرض به کشور را از ذهن‌شان دور می‌کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرتیپ دوم شاهین تقی خانی با بیان اینکه به زودی رزمایشی در جنوب شرق ایران خواهیم داشت، گفت: رزمایش‌های ارتش در راستای ارتقای توانمندی‌های فردی و یگانی، طرح‌ریزی و اجرا می‌شود.

معاون فرهنگی و روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه ارتش و سپاه در طول سال‌های گذشته صدها رزمایش برگزار کرده‌اند، گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران بر اساس مأموریت ذاتی خودش که دفاع از استقلال و تمامیت ارضی کشور است، باید تمرینات متعددی داشته باشد.

سرتیپ دوم تقی خانی افزود: برای اینکه آمادگی دفاعی ارتش دائماً حفظ شود، این تمرینات انجام شده و طبیعتاً در نقاط مختلف کشور هم باید این رزمایش‌ها طرح ریزی و متناسب با تهدیدها اجرا شود.

وی گفت: به لطف خدا امسال این تمرینات جدی‌تر دنبال شده است.

سخنگوی ارتش جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: ما تردیدی نداریم اگر در طول سال‌های گذشته تا به حال سایه جنگ از کشورمان دور بوده، همراه با جایگاه تعیین کننده فرماندهی معظم کل قوا، آمادگی دفاعی و رزمی نیروهای مسلح نیز تحت فرماندهی ایشان تعیین کننده بوده است و این آمادگی حاصل نمی‌شود مگر در صحنه‌های عملی و اجرای رزمایش‌های مختلف.

سرتیپ دوم تقی خانی تصریح کرد: در رزمایش‌ها ما تلاش می‌کنیم مطابق با صحنه واقعی جنگ برنامه‌ریزی و طرح‌ریزی کنیم که بر اساس آن نیروها در قالب نیروهای مهاجم و مدافع در مقابل هم قرار می‌گیرند تا قابلیت‌های طرح ریزی، هدایت و اجرا آزمایش شود.

وی افزود: رزمایش‌های نیروهای مسلح پیام لازم را به دشمنان مخابره می‌کند و همچنان خیال هرگونه تعرض به کشور را از ذهن‌شان دور می‌کند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا