« کاظم جلالی » سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه با « الکسی ددوف » سفیر جدید فدراسیون روسیه در تهران و در آستانه عزیمت نامبرده به کشورمان دیدار و به تبادل نظر کرد. به گزارش ایسنا، در این ملاقات که  در محل وزارت امورخارجه فدراسیون روسیه برگزارشد، طرفین  پیرامون آخرین وضعیت توسعه همکاری‌های […]

« کاظم جلالی » سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه با « الکسی ددوف » سفیر جدید فدراسیون روسیه در تهران و در آستانه عزیمت نامبرده به کشورمان دیدار و به تبادل نظر کرد.

به گزارش ایسنا، در این ملاقات که  در محل وزارت امورخارجه فدراسیون روسیه برگزارشد، طرفین  پیرامون آخرین وضعیت توسعه همکاری‌های همه جانبه دو کشور  رایزنی کردند.

برگزاری قریب الوقوع کمیسیون مشترک اقتصادی دو کشور، پیگیری توافقات حاصله در سفر متقابل مقامات دو طرف، بررسی روند موافقتنامه‌های منعقده فیمابین و دیگر موضوعات مورد علاقه، از جمله موضوعات طرح شده در این ملاقات بود.

در پایان این دیدار «کاظم جلالی » با آرزوی موفقیت برای «الکسی ددوف» در ماموریت جدید مشارالیه به عنوان سفیر فدراسیون روسیه در ایران، ضمن اشاره به اراده جدی رهبران دوکشور جهت ارتقاء فراگیر مناسبات ، بر نقش کلیدی سفارتخانه های دوطرف جهت ارتقاء همه جانبه ی روابط فیمابین در تمامی عرصه‌ها تاکید کرد.

قرار شد تعاملات و رایزنی های فیمابین بطور منظم تداوم یابد.