رئیس پیشین پلیس راهور فراجا، معاون وزیر راه و شهرسازی شد

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش هشت صبح و به نقل از انتخاب :

وزیر راه و شهرسازی در حکمی سیدکمال هادیانفر را به عنوان معاون حمل‌ونقل به جای شهریار افندی‌زاده‌ منصوب کرد.

 

‌به گزارش روابط عمومی وزارت راه و شهرسازی، مهرداد بذرپاش امروز سه‌شنبه در حکمی خطاب به سید کمال هادیانفر، تصریح کرد: با توجه به تعهد، تخصص، تجربه و سوابق ارزنده مدیریتی جنابعالی به سمت معاون حمل‌ونقل منصوب می شوید.

 

وزیر راه و شهرسازی در حکم انتصاب معاون حمل ونقل خواستار پیگیری و تلاش در راستای اجرای همه جانبه سیاست های کلی نظام در حوزه حمل و نقل، ایجاد و راهبری نظام جامع حمل ونقل ملی، برنامه ریزی و همکاری در اجرای «ابتکار ایران راه»، تلاش برای فراهم سازی بسترهای تحقق حمل ونقل هوشمند شد.

برنامه ریزی و همکاری با سایر دستگاه‌های مربوط در حوزه سازماندهی و نظارت بر عرضه و فروش بلیت از دیگر موارد مورد تأکید وزیر راه و شهرسازی در این حکم انتصاب بوده است.

 

سردار سیدکمال هادیانفر، از سال ۱۳۸۶ تا ۱۳۸۹ جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی بود، در سال ۱۳۸۹ به ریاست پلیس فتا رسید و در اسفند ماه ۱۳۹۷ به ریاست پلیس راهور منصوب شده بود.

 

* انتصاب رئیس مرکز ملی ایمنی و بررسی سوانح حمل‌ونقل

 

همچنین وزیر راه و شهرسازی در حکم جداگانه ای شهریار افندی زاده را به عنوان مشاور ارشد وزیر در امور حمل ونقل و رئیس مرکز ملی ایمنی و بررسی سوانح حمل‌ونقل منصوب کرد.

 

در این حکم انتصاب مهرداد بذرپاش خواستار تأسیس مرکز ملی ایمنی و بررسی سوانح حمل ونقل، به روز رسانی استانداردها و تدوین نظام جامع کاهش سوانح حمل و نقل در بخش‌های مختلف و ارتقای همکاری با سازمان‌های داخلی و خارجی در کاهش سوانح حمل و نقل شده است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا