سیاسی

رئیس دفتر رئیس جمهور: در این ۴۵ روز، کار ۴۵۰ روز را انجام می‌دهیم

به گزارش هشت صبح و به نقل از انتخاب :

ایسنا: رئیس دفتر رئیس جمهور تصریح کرد: نه تنها در این ۴۵ روز کم نخواهیم گذاشت، بلکه تلاش می‌کنیم در این ۴۵ روز، کار ۴۵۰ روز را انجام دهیم.

غلامحسین اسماعیلی رئیس دفتر رئیس جمهوری در حاشیه مراسم تشییع پیکر آیت الله شهید سید ابراهیم رئیسی و شهدای خدمت در جمع خبرنگاران تاکید کرد: اعضای دولت شهید آیت‌الله رئیسی بر اساس پیمانی که با ایشان در روز ابتدایی دولت بستند و بر اساس تعهدی که به نظام، مردم و رهبری دارند، درست است که داغدار و مصیبت زده‌ایم، اما سرپا ایستاده‌ایم؛ امروز در جلسه هیئت دولت به همکاران عزیزم عرض کردم که ۴۵ روز باقیمانده و آیت‌الله رئیسی خستگی ناپذیر بالای سرماست و از ما مطالبه گر است.

وی تاکید کرد: نه تنها در این ۴۵ روز کم نخواهیم گذاشت، بلکه تلاش می‌کنیم در این ۴۵ روز، کار ۴۵۰ روز را انجام دهیم. ما از شهید آیت‌الله رئیسی آموختیم که خسته نشویم و پا به پای ایشان دویدیم؛ ایشان خسته نشدند، ما هم خسته نشدیم. با دلی داغدار اما با امید به آینده کار را ادامه خواهیم داد و همزمان انتخابات دوره بعدی ریاست جمهوری را برگزار خواهیم کرد و ادامه مسیر را به کسی خواهیم سپرد که مردم عزیز ایران اسلامی ما او را به عنوان رئیس جمهور انتخاب کنند.

رئیس دفتر رئیس جمهور در پایان در پاسخ به پرسشی درباره علت بروز سانحه برای بالگرد حامل رئیس جمهور و هیئت همراه اظهار کرد: این موضوع فنی است و تیم فنی در این باره اظهار نظر خواهند کرد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا