با صدور پیامی؛ رئیس جمهور درگذشت مادر شهیدان الماسی را تسلیت گفت رئیس جمهور در پیامی درگذشت حاجیه خانم قدم‌خیر صفری مادر بزرگوار شهیدان والامقام بهروز و تورج الماسی را تسلیت گفت. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور در پیامی درگذشت حاجیه […]

با صدور پیامی؛

رئیس جمهور درگذشت مادر شهیدان الماسی را تسلیت گفت

رئیس جمهور درگذشت مادر شهیدان الماسی را تسلیت گفت

رئیس جمهور در پیامی درگذشت حاجیه خانم قدم‌خیر صفری مادر بزرگوار شهیدان والامقام بهروز و تورج الماسی را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور در پیامی درگذشت حاجیه خانم قدم‌خیر صفری مادر بزرگوار شهیدان والامقام بهروز و تورج الماسی و خواهر شهید گرانقدر شاهین صفری و جانباز سرافراز رشید صفری را تسلیت گفت.

بر اساس این گزارش، در متن پیام تسلیت رئیس جمهور آمده است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

درگذشت مرحومه حاجیه خانم قدم‌خیر صفری، مادر بزگوار شهیدان والامقام بهروز و تورج الماسی و خواهر شهید گرانقدر شاهین صفری و جانباز سرافراز رشید صفری، موجب تأثر خاطر شد.

این مادر قهرمان‌پرور و اسوه صبر و فداکاری با ارادت خالصانه به اهل بیت (ع)، غم فراق شهیدانش را با اخلاص تحمل و با صلابت از فرهنگ ایثار و شهادت پاسداری نمود و نام نیکی از خود در خاطر مردم قدرشناس این مرز و بوم به یادگار گذاشت.

اینجانب درگذشت این مادر مومنه را به مردم شریف استان کرمانشاه و به ویژه خانواده محترم ایشان تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند برای ایشان علو درجات و همجواری با شهیدان گرانقدرش و برای همه بازماندگان معزز صبر و بردباری مسئلت دارم.

سید ابراهیم رئیسی

رئیس جمهوری اسلامی ایران


رئیس جمهور درگذشت مادر شهیدان الماسی را تسلیت گفت