هشت صبح: سیدابراهیم رییسی رئیس جمهور در دیدار با نخبگان، علما و خانواده شهدا و جانبازان شهرستان سقز اظهار کرد: آمدن من به این منطقه برای عرض سلام و احترام به خانواده شهدا و هم به عموم مردم که تلاش و زحمت کشیدند و هم آشنا شدن از نزدیک با مشکلات و خواست مردم است. […]

هشت صبح: سیدابراهیم رییسی رئیس جمهور در دیدار با نخبگان، علما و خانواده شهدا و جانبازان شهرستان سقز اظهار کرد: آمدن من به این منطقه برای عرض سلام و احترام به خانواده شهدا و هم به عموم مردم که تلاش و زحمت کشیدند و هم آشنا شدن از نزدیک با مشکلات و خواست مردم است.

آیت‌الله رئیسی اضافه کرد: می‌توان در تهران نشست و گزارشاتی را گرفت و عده‌ای فیلم تهیه کنند و امثال بنده ببینیم و مطلع شویم اما این گزارش‌ها و دیدن فیلم کافی نیست.

رییس‌جمهور عنوان کرد: باید از نزدیک با مشکلات مردم آشنا شد و مسائل و مشکلات را لمس کرد.

وی افزود: برای برون رفت از مشکلات هم باید با نخبگان به مشورت نشست و بهترین راهکارها را برگزید و با تاکید و پیگیری دنبال کرد.

بازدید هوایی از چند پروژه ملی، دیدار با مردم سنندج در سالن ۶ هزار نفری ۲۲ گولان، دیدار با روحانیون و نخبگان استان، شرکت در شورای اداری و نشست پایانی با خبرنگاران از جمله برنامه‌های سفر بیست و هفتم ریاست جمهور به استان کردستان است.

گفتنی است، چند نفر از وزرا هم به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور در شهرستان‌های ده‌گانه استان کردستان حضور می‌یابند.