مولوی در تذکر شفاهی: دولت در مسائل مختلف دچار بلاتکلیفی شده است نماینده مردم آبادان در مجلس گفت: گلایه‌مند بودند که دولت قبل گرفتار بی‌برنامگی بود، اما امروز دولت برای تدوین برنامه، بودجه، معیشت مردم، ثبات اقتصادی و مدیریت دچار بلاتکلیفی شده است. به گزارش خبرنگار مهر، سیدمحمد مولوی نماینده مردم آبادان در مجلس شورای […]

مولوی در تذکر شفاهی:

دولت در مسائل مختلف دچار بلاتکلیفی شده است

دولت در مسائل مختلف دچار بلاتکلیفی شده است

نماینده مردم آبادان در مجلس گفت: گلایه‌مند بودند که دولت قبل گرفتار بی‌برنامگی بود، اما امروز دولت برای تدوین برنامه، بودجه، معیشت مردم، ثبات اقتصادی و مدیریت دچار بلاتکلیفی شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سیدمحمد مولوی نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز (یکشنبه، ۴ دی‌ماه) در جلسه علنی مجلس در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور گفت: شما گلایه‌مند بودید که دولت قبل گرفتار بی برنامگی بود اما امروز دولت برای تدوین برنامه، تنظیم بودجه، تخصیص، معیشت و سفره مردم، ثبات اقتصادی و مدیریت دچار پدیده بلاتکلیفی شده است.

وی ادامه داد: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد سال‌ها است بازنشسته شده و ادامه خدمتش هیچ وجاهت قانونی ندارد. نمی‌دانم دبیرخانه مناطق آزاد و وزیر امور اقتصاد و دارایی چرا به ادامه فعالیت وی اصرار دارند چرا که یک روز فعالیت ایشان نیز تخلف است، این بلاتکلیفی بابت چیست؟


دولت در مسائل مختلف دچار بلاتکلیفی شده است