بهادری جهرمی در حاشیه جلسه هیئت دولت: دولت برنامه‌ای برای جابجایی وزیر اقتصاد ندارد سخنگوی دولت گفت: دولت برنامه‌ای برای جابجایی وزیر اقتصاد ندارد . به گزارش خبرنگار مهر، علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت صبح امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت وزیران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از حضور غرور آفرین و پرشکوه مردم عزیز […]

بهادری جهرمی در حاشیه جلسه هیئت دولت:

دولت برنامه‌ای برای جابجایی وزیر اقتصاد ندارد

دولت برنامه‌ای برای جابجایی وزیر اقتصاد ندارد

سخنگوی دولت گفت: دولت برنامه‌ای برای جابجایی وزیر اقتصاد ندارد .

به گزارش خبرنگار مهر، علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت صبح امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت وزیران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از حضور غرور آفرین و پرشکوه مردم عزیز به منظور بزرگداشت مقام و جایگاه والای شهید سلیمانی تشکر می‌کنیم که این حضورها نگاه مردم به مفهوم مقاومت و قدردانی از کسانی که خالصانه برای مردم فعالیت می‌کنند را نشان می‌دهد.
وی عنوان کرد: در آستانه سالروز وفات حضرت ام‌البنین و بزرگداشت مقام والای مادران شهدا هستیم و این روز را نیز گرامی می‌داریم. ان شاءالله بتوانیم قدردان خانواده شهدا باشیم.
سخنگوی دولت گفت: امروز دولت مصوبات متعددی داشت به ویژه اصلاح برخی از مصوبات. مطابق با درخواست جمعیت هلال احمر برای توسعه و تجهیز ناوگان مطمئن و ایمن در حوزه امداد و نجات هیئت وزیران برای صدور مجوز هزار شاسی دستگاه مناسب به کشور و آمبولانس هلال احمر موافقت کرد.
بهادری جهرمی اضافه کرد: با توجه به خسارات ناشی از بارش‌های برف و یخبندان که در دی و بهمن سال گذشته در برخی استان‌ها اتفاق افتاده بود، با مصوبات متعددی برای اختصاص برخی از منابع و اعتبارات موافقت شد تا منابع خاصی برای حفظ نباتات و جبران خسارات در نظر گرفته شود.


دولت برنامه‌ای برای جابجایی وزیر اقتصاد ندارد