رئیس کانون صرافان ایران گفت: قیمت دلار در صرافی‌های رسمی به کانال ۲۸ هزار تومان وارد شد. کامران سلطانی‌زاده در گفت‌وگو با  فارس، اظهار داشت:‌ قیمت دلار امروز در صرافی‌های رسمی وارد کانال ۲۸ هزار تومانی شده است و هر دلار به نرخ توافقی بین ۲۸ هزار و ۲۰۰ تا ۲۸ هزار و ۴۰۰ تومان […]

رئیس کانون صرافان ایران گفت: قیمت دلار در صرافی‌های رسمی به کانال ۲۸ هزار تومان وارد شد.

کامران سلطانی‌زاده در گفت‌وگو با  فارس، اظهار داشت:‌ قیمت دلار امروز در صرافی‌های رسمی وارد کانال ۲۸ هزار تومانی شده است و هر دلار به نرخ توافقی بین ۲۸ هزار و ۲۰۰ تا ۲۸ هزار و ۴۰۰ تومان معامله‌ می‌شود.

وی ادامه داد: همچنین دلار ارز مسافری نیز در کانال ۲۷ هزار تومان بین ۲۷ هزار و ۲۰۰ تا ۲۷ هزار و ۵۰۰ تومان معامله می‌شود.

رئیس کانون صرافان همچنین گفت:‌ دلار در بازار غیررسمی نیز زیر ۳۰ هزار تومان و در کانال ۲۹ هزار تومان داد و ستد می‌شود.

وی افزود:‌ سهمیه دلار با کارت ملی برای هر نفر ۲ هزار دلار یا یورو است که دلار با نرخ توافقی در کانال ۲۸ هزار تومان معامله می‌شود و دلار برای مسافران خارجی با داشتن بلیت، پاسپورت،‌ ویزا به نرخ ۲۷ هزار و ۲۰۰ تا ۲۷ هزار و ۵۰۰ تومان عرضه می‌شود.

سلطانی‌زاده گفت:‌ روند کاهشی نرخ دلار در بازار رسمی ادامه دارد و بازار هم اکنون با افزایش میزان عرضه و کاهش تقاضا روبه‌رو شده است و بیشتر مردم فروشنده دلار شده‌اند.

رئیس کانون صرافان ایران پیش‌بینی کرد: روند کاهشی نرخ دلار ادامه‌دار خواهد بود همچنین صادرکنندگان نیز از عرضه دلار صادراتی خود در بازار رسمی استقبال کرده‌اند.


دلار در کانال ۲۸ هزار‌تومان