امیر کاویانی: دشمن درپی کمرنگ نشان دادن توانمندی‌های کشور است جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: دشمن به‌دنبال برجسته کردن نقاط ضعف و کم‌رنگ نشان دادن توانمندی‌های کشور است. به گزارش خبرگزاری مهر، امیر دریادار «حمزه‌علی کاویانی» جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش در همایش معاونان و مسولان اداره عقیدتی سیاسی این نیرو، با اشاره به […]

امیر کاویانی:

دشمن درپی کمرنگ نشان دادن توانمندی‌های کشور است

دشمن درپی کمرنگ نشان دادن توانمندی‌های کشور است

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: دشمن به‌دنبال برجسته کردن نقاط ضعف و کم‌رنگ نشان دادن توانمندی‌های کشور است.

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر دریادار «حمزه‌علی کاویانی» جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش در همایش معاونان و مسولان اداره عقیدتی سیاسی این نیرو، با اشاره به نقش مهم سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، اظهار داشت: امروز مدیریت رسانه و افکار عمومی با توجه به هجمه‌های معاندین بسیار دشوار است و این مسئله اهمیت عقیدتی سیاسی را در نشان دادن توانمندی‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران بیش از پیش نمایان می‌کند.

امیر کاویانی افزود: دشمن به دنبال برجسته کردن نقاط ضعف و کمرنگ نشان دادن نوانمندی‌های کشور است که رسانه‌ها و فضای مجازی می‌تواند نقشه دشمنان را در اجماع سازی علیه جمهوری اسلامی، خنثی و نقش بر آب کند. ما اکنون در میادین مختلف مشغول جنگ با دشمنان ایران اسلامی هستیم، جنگ دیپلماسی، جنگ رسانه‌ای و جنگ اقتصادی محورهای اصلی مبارزه با ایران اسلامی است.

جانشین فرمانده نداجا در ادامه با اشاره به اقدامات این نیرو در توسعه سواحل مکران، گفت: امروز با رهنمودهای مقام معظم رهبری توسعه سواحل مکران با محوریت نیروی دریایی ارتش در حال انجام است که این امر باعث پیشرفت و توسعه اقتصادی کشور خواهد شد.


دشمن درپی کمرنگ نشان دادن توانمندی‌های کشور است