دشمنان از روی عجز به جنگ ترکیبی علیه ملت ایران روی آورده‌اند

سرلشکر موسوی:

دشمنان از روی عجز به جنگ ترکیبی علیه ملت ایران روی آورده‌اند

دشمنان از روی عجز به جنگ ترکیبی علیه ملت ایران روی آورده‌اند

فرمانده کل ارتش گفت: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امروز از روی عجز و تزلزل، به جنگ ترکیبی علیه ملت ایران روی آورده اند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش به مناسبت روز دانشجو با حضور در دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری با فرماندهان، استادان و دانشجویان این دانشگاه دیدار و گفتگو کرد.

امیر سرلشکر موسوی در این دیدار ضمن تبریک روز دانشجو، اظهار کرد: روز دانشجو تبلور روحیه استکبار ستیزی ملت شریف ایران و تمامی جوانان و دانشجویان این خاک قهرمان‌پرور است که بر باور خود ایستادند و حقانیت را سرلوحه کار خود قرار داده و از دخالت بیگانگان در استقلال، عزت و سربلندی ایران اسلامی، اعلام انزجار کردند.

وی با تاکید بر اینکه بی تردید دانشگاه هوایی شهید ستاری مهد پرورش و تربیت قهرمانان پرآوازه نیروی هوایی است، تصریح کرد: نیروی هوایی الهی به عنوان یک نیروی پیشگام به صورت علنی و رسماً از ۱۹ بهمن ماه سال ۱۳۵۷ با اراده‌ای فولادین و شجاعتی مثال زدنی، استکبار ستیزی را در کشور آغاز و این امر در دوران دفاع مقدس و پس از آن نیز ادامه پیدا کرد.

فرمانده کل ارتش افزود: از زمان پیروزی انقلاب تا به امروز استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و رژیم منحوس صهیونیستی انواع توطئه‌ها را علیه انقلاب اسلامی اجرا کرد تا راه را بر این ظهور و حضور عزت‌مندانه سد کنند، اما به برکت وجود رهبری و ملتی غیور، این انقلاب نه تنها خدشه‌دار نشد بلکه شکوهمندانه‌تر از قبل رشد کرد.

وی با بیان اینکه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امروز از روی عجز و تزلزل، به جنگ ترکیبی علیه ملت ایران روی آورده اند، خاطرنشان کرد: جنگ ترکیبی، جنگی در ابعاد سیاسی، اجتماعی، نظامی، امنیتی، دیپلماسی و حوزه‌های دیگر است که بدترین آسیب آن، جراحات و صدمات وارده به برادران، خواهران و ملت خودمان است.

سرلشکر موسوی گفت: ما به عنوان ارتشیان جان بر کف، قشری هستیم که هر روز زیر پرچم سه رنگ کشورمان به احترام می‌ایستیم و بی احترامی نسبت به آن را برنمی‌تابیم.

وی با بیان اینکه دانشجو، زنده، قلب تپنده کشور و عامل بهبود وضعیت کشور است، ادامه داد: ارتش رکن استقلال و پایداری کشور است و نمی‌تواند نسبت به متوقف کردن قافله علم بی تفاوت باشد، چرا که می‌داند دنیا به سرعت در حال پیشروی در علم و فناوری است و یک روز تعلل در علم آفرینی و علم آموزی موجب عقب‌ماندگی خواهد شد.

فرمانده کل ارتش تصریح کرد: بزرگترین امتیاز جمهوری اسلامی ایران موضوع رهبری است، موهبتی که بیش از همه مورد هجمه دشمن است. امروز ارزش‌هایی که مورد حمله دشمن قرار گرفته، همچون سیبلی است که مرکزیت آن ولایت و رهبری است.

وی خاطرنشان کرد: استقلال، تمامیت ارضی نظام جمهوری اسلامی، رهبری، امنیت، یکپارچگی ملت و مقدسات از جمله خطوط قرمز ارتش جمهوری اسلامی ایران است و برای آن‌ها جان خود را فدا خواهیم کرد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا