دادستان عمومی و انقلاب مشهد اعلام کرد؛ دستگیری ۸ نفر در رابطه با شهادت مدافعان امنیت مشهدی مشهد ـ دادستان عمومی و انقلاب مشهد گفت: ۸ نفر که در اختفا و فراری دادن قاتل دو بسیجی مدافع امنیت مشهد مشارکت داشتند دستگیر شدند. به گزارش خبرگزاری مهر، محمد حسین درودی ضمن تقدیر از کلیه عوامل […]

دادستان عمومی و انقلاب مشهد اعلام کرد؛

دستگیری ۸ نفر در رابطه با شهادت مدافعان امنیت مشهدی

دستگیری ۸ نفر در رابطه با شهادت مدافعان امنیت مشهدی

مشهد ـ دادستان عمومی و انقلاب مشهد گفت: ۸ نفر که در اختفا و فراری دادن قاتل دو بسیجی مدافع امنیت مشهد مشارکت داشتند دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد حسین درودی ضمن تقدیر از کلیه عوامل عملیاتی و تلاش شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مأموران سختکوش فراجا اظهار کرد: بحمدالله و متعاقب یک کار گسترده ودقیق؛ تیم عمل کننده موفق شد بامداد امروز، فرد قاتل با هویت «مجیدرضا رهنورد» فرزند محمد جواد را هنگام طی مسیر برای خروج از مرزهای غربی در یکی از استان‌های مرکزی دستگیر کرده و در همین رابطه ۸ تن دیگر که در اختفا و فراری دادن نامبرده مشارکت داشتند نیز دستگیر شده اند.

دادستان عمومی و انقلاب مشهد گفت: متعاقب رویداد نا آرامی توسط عده‌ای از اغتشاشگران در بلوار حر عاملی مشهد در تاریخ ۲۶ آبان ماه که نهایتاً منجر به شهادت ۲ تن و زخمی شدن ۴ تن دیگر از بسیجیان حافظ امنیت شد؛ با صدور دستورات لازم پرونده قضائی تشکیل و باحضور بازپرس ویژه اقدامات ضروری برای دستگیری عامل جنایت آغاز شد.

وی بیان کرد: با عنایت پرودگار مراحل دادرسی این پرونده با سرعت، دقت و صحت پیگیری می‌شود و حکم الهی و قانونی در مورد این افراد در آینده‌ای نزدیک به مرحله اجرا درخواهد آمد.


دستگیری ۸ نفر در رابطه با شهادت مدافعان امنیت مشهدی