فرماندار مشهد خبر داد؛ دستگیری عامل شهادت دو بسیجی مدافع امنیت در مشهد مشهد ـ فرماندار مشهد از دستگیری عامل شهادت دو بسیجی مدافع امنیت در مشهد خبر داد. به گزارش خبرنگار مهر، محسن داوری صبح شنبه در رابطه با دستگیری عامل شهادت دو بسیجی مدافع امنیت در مشهد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در […]

فرماندار مشهد خبر داد؛

دستگیری عامل شهادت دو بسیجی مدافع امنیت در مشهد

دستگیری عامل شهادت دو بسیجی مدافع امنیت در مشهد

مشهد ـ فرماندار مشهد از دستگیری عامل شهادت دو بسیجی مدافع امنیت در مشهد خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، محسن داوری صبح شنبه در رابطه با دستگیری عامل شهادت دو بسیجی مدافع امنیت در مشهد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی اقدام تروریستی که تعدادی از اغتشاشگران در ۲۶ آبان ماه در منطقه‌ای از شهر مشهد انجام دادند، منجر به شهادت دو نفر از بسیجیان و مجروح شدن چهار نفر دیگر شد.

وی ادامه داد: همت والایی از سوی همه دستگاه انتظامی و امنیتی انجام شد تا عوامل این جنایت شناسایی بشوند که با عنایت خدا و علی بن موسی الرضا (ع)، با اقدامات اطلاعاتی دستگاه‌های امنیتی، سربازان گمنام امام زمان (ع) و جانبرکفان فراجا، همه عوامل در حین فرار دستگیر شدند.

فرماندار مشهد با بیان اینکه تصمیم داشتند از کشور خارج بشوند، خاطرنشان کرد: آنان در یک تیم پنج نفره قصد خروج از استان را داشتند که در یکی از استان‌های همجوار توسط نیروهای فراجا با همکاری سربازان گمنام امام زمان دستگیر می‌شوند.

وی اضافه کرد: برای انتقال این افراد به استان اقدام شده است تا پرونده در دستگاه قضائی پیگیری شود و به سزای اعمالشان برسند.

داوری یادآور شد: عامل اصلی و قاتل دستگیر شده و به اقدام خود نیز اعتراف کرده است.


دستگیری عامل شهادت دو بسیجی مدافع امنیت در مشهد