استان ها

دستگیری سارقان منازل با ۳۰ فقره سرقت در کرج – هشت صبح

به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر :

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار حمید هداوند گفت: به دنبال ارجاع پرونده‌های متعدد سرقت منزل به پلیس آگاهی البرز که سارقان در گروه‌های دو و سه نفره به وسیله یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ به منازل شهروندان دستبرد می‌زدند، تیمی ویژه در اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی برای دستگیری سارقان تشکیل شد.

فرمانده انتظامی استان البرز مطرح کرد: کارآگاهان با بررسی میدانی مناطق وقوع سرقت و به کارگیری اقدامات فنی رد پای یکی از سارقان حرفه‌ای و سابقه دار شهر کرج را در یکی از سرقت‌ها مشاهده و بلافاصله با هماهنگی مقام قضائی او را دستگیر کردند.

وی اضافه کرد: علیرغم انکارهای اولیه متهم به ارتکاب هرگونه سرقت، با مشاهده مستندات غیر قابل انکار پلیس، متهم چاره‌ای جز بیان حقیقت در پیش روی خود ندید و به ارتکاب ۳۰ فقره سرقت منزل با همدستی یک نفر دیگر از سارقان سابقه‌دار شهر کرج اعتراف کرد.

سردار هداوند با اشاره به دستگیری همدست متهم در کرج گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهمان میزان قابل توجهی لوازم سرقتی منزل کشف و ۲۰ نفر از مالباختگان شناسایی شده‌اند و تلاش برای شناسایی سایرین ادامه دارد. متهمان پس از تکمیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا