ورزشی

دستاوردهای کلان ورزش کشور با کمک رییس جمهور شهید

به گزارش هشت صبح و به نقل از ایسنا؛

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان به دستاوردهای کلان ورزش کشور که با کمک رییس جمهور شهید رقم خورد، اشاره کرد.

به گزارش ایسنا، محمد شروین اسبقیان ظهر چهارشنبه در حاشیه مراسم تشییع رییس جمهور شهید از مسیر میدان انقلاب تا میدان آزادی، اظهار کرد: ارتحال شهادت گونه دکتر رییسی عزیز و هیات همراه ایشان را تسلیت عرض می‌کنم، یاد و نام همه آن ها را گرامی میدارم و به روح پاکشان سلام و صلوات می‌فرستم.

او افزود: باید از مردم انقلابی، مردان و زنانی که با غیرت آمدند تا با رییس جمهور انقلابی خود خداحافظی کنند، قدردانی و تشکر کنم.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان با بیان این‌که امروز، صحنه شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی را در اذهان تداعی می‌کند، گفت: یاد و نام آن سردار بزرگ را نیز گرامی می‌دارم و به روح پاکش سلام و صلوات می‌فرستم.

اسبقیان افزود: جامعه ورزش کشور متشکل از فدراسیون‌های ورزشی، ورزشکاران، مسئولان وزارت ورزش و جوانان و وزیر انقلابی جناب آقای هاشمی در مراسم با شکوه خداحافظی با پیکر شهدای راه خدمت حضور پیدا کردند که جای قدردانی دارد.

وی با تاکید بر این که رییس جمهور شهید، خستگی را خسته کرده بود، عنوان کرد: ایشان رییس جمهوری متدین، خستگی‌ناپذیر، شجاع و مرد میدان عمل بود و برای اولین بار در تاریخ کشور در وزارت ورزش و جوانان حضور یافت و مصوبات خوبی را رقم زد که سند آمایش سرزمینی، برنامه ملی پیشرفت ورزش کشور، صدور دستور اتمام پروژه‌های نیمه تمام ورزشی و تجلیل و تکریم از ورزشکاران مدال‌آور در دو دوره متوالی از مهم‌ترین مواردی است که می‌توان به آن اشاره کرد.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا