عضو شورای شهر تهران گفت: از هیأت دولت تقاضا دارم در صورت برد تیم ملی فوتبال ایران مقابل آمریکا روز چهارشنبه تعطیل عمومی اعلام شود. به گزارش  مهر، مهدی پیرهادی عضو شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور یکصد و دهمین جلسه شورای شهر تهران با بیان اینکه یکی از مشکلات ما این است […]

عضو شورای شهر تهران گفت: از هیأت دولت تقاضا دارم در صورت برد تیم ملی فوتبال ایران مقابل آمریکا روز چهارشنبه تعطیل عمومی اعلام شود.

به گزارش  مهر، مهدی پیرهادی عضو شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور یکصد و دهمین جلسه شورای شهر تهران با بیان اینکه یکی از مشکلات ما این است که دستاوردهای انقلاب اسلامی به درستی به نسل جوان منعکس نشده است گفت: پیشنهاد من این است دستاوردهای انقلاب با محوریت موضوع شهری گزارش داده شود.

وی ادامه داد: صدا و سیما گزارشاتی را تهیه می‌کند اما تناسب آنها با اقداماتی که در شهر رخ می‌دهد وجود ندارد و باید اهتمام جدی تری نسبت به مسائل مختلفی که در شهر رخ می‌دهد وجود داشته باشد.

پیرهادی با اشاره به شنبه امید و افتخار پیش رو گفت: در شنبه پیش رو چند بوستان در مناطق جنوبی تهران افتتاح می‌شود و سابقه نداشته که طی سالیان اخیر بوستانی به این وسعت در منطقه ۱۷ تهران افتتاح شود.

عضو شورای شهر گفت: از هیأت دولت تقاضا دارم در صورت برد تیم ملی فوتبال ایران مقابل آمریکا روز چهارشنبه تعطیل عمومی اعلام شود.