به گزارش «تابناک» به نقل از تسنیم، نخستین جلسه شورای مرکزی جدید حزب کارگزاران سازندگی ایران امروز(۹ آذرماه) برگزار شد و برای یک دوره دیگر سیدحسین مرعشی به عنوان دبیرکل و محسن هاشمی به عنوان رئیس شورای مرکزی حزب انتخاب شدند. در این جلسه، انتخاب هیئت رئیسه شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران در دستور […]

به گزارش «تابناک» به نقل از تسنیم، نخستین جلسه شورای مرکزی جدید حزب کارگزاران سازندگی ایران امروز(۹ آذرماه) برگزار شد و برای یک دوره دیگر سیدحسین مرعشی به عنوان دبیرکل و محسن هاشمی به عنوان رئیس شورای مرکزی حزب انتخاب شدند. در این جلسه، انتخاب هیئت رئیسه شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران در دستور کار قرار گرفت و پس از رای‌گیری و شمارش آرا، محسن هاشمی به عنوان رئیس، فاطمه سعیدی و علی جمالی به ترتیب به عنوان نواب رئیس اول و دوم و حامد منتظری و طیبه اصفهانی به ترتیب به عنوان منشی‌های اول و دوم هیئت رئیسه انتخاب شدند.

گفتنی است، حزب کارگزاران سازندگی از احزاب اصلاح طلب عضو جبهه اصلاحات ایران است که  در دوره انتخابات مجلس پنجم در سال ۷۴، با مشارکت برخی مدیران و وزرای دولت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی تأسیس شد. دبیرکل این حزب در ادوار گذشته غلامحسین کرباسچی شهردار پیشین تهران بود.