دادستان کل کشور: تولیدکنندگان محتواهای مجرمانه علیه شهدای کرمان شناسایی شدند / اقدامات قانونی نسبت به آنها اعمال می شود

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش هشت صبح و به نقل از انتخاب :

 ایرنا: دادستان کل کشور از شناسایی تولیدکنندگان محتواهای مجرمانه علیه شهدای حادثه تروریستی کرمان خبر داد و گفت: اقدامات قانونی لازم برای این افراد بکار گرفته خواهد شد.

 

حجت‌الاسلام محمدکاظم موحدی آزاد روز شنبه در حاشیه مراسم معارفه دادستان جدید مرکز لرستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در حادثه تروریستی کرمان برخی افراد فریب خورده اقدام به تولید و انتشار محتواهای مجرمانه و در فضای مجازی کردند که با رصدهای اطلاعاتی و امنیتی لازم شناسایی شدند و اقدامات قانونی نسبت به آنها اعمال می شود.

 

وی همچنین درخصوص انتخابات پیش روی کشور افزود: با اعلام صلاحیت کاندیداها شور و هیجان انتخاباتی بین هواداران ایجاد شد همچنین ستاد مرکزی پیشگیری از تخلفات انتخاباتی تشکیل شده است و جلسات این ستاد به صورت مستمر در مراکز استان‌ها برگزار می شود.

 

دادستان کل کشور کاهش ورودی پرونده‌ها را یکی از اقدامات مهم قوه قضاییه در دولت سیزدهم عنوان کرد و افزود: تقویت صلح و سازش در کاهش ورودی پرونده به دادگستری ها بسیار موثر بوده و تداوم این روند در دستور کار خواهد بود.

 

حجت الاسلام موحدی آزاد همچنین اضافه کرد: جرم‌زدایی از برخی اعمال نیز آینده نزدیک در دستور کار دستگاه قضایی کشور قرار خواهد گرفت.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا