پایگاه خبری هشت صبح : ایسنا: دبیر شورای‌عالی انقلاب‌فرهنگی با بیان اینکه طرح کارآمدی دانشگاه‌ها در دستور کار این شورا قرار گرفت، گفت: در این مسیر آئین‌نامه ارتقای اعضای هیئت‌علمی را دنبال می‌کنیم تا مقاله محوری به مسئله‌محوری تبدیل شود. حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبدالحسین خسروپناه در مراسمی به مناسبت روز دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد […]

پایگاه خبری هشت صبح :

ایسنا: دبیر شورای‌عالی انقلاب‌فرهنگی با بیان اینکه طرح کارآمدی دانشگاه‌ها در دستور کار این شورا قرار گرفت، گفت: در این مسیر آئین‌نامه ارتقای اعضای هیئت‌علمی را دنبال می‌کنیم تا مقاله محوری به مسئله‌محوری تبدیل شود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبدالحسین خسروپناه در مراسمی به مناسبت روز دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی اظهار کرد: روز دانشجو روزی است که سه دانشجوی مدافع استقلال کشور تاریخ‌ساز شدند به دست رژیم پهلوی و به دستور صریح آمریکایی‌ها در سال ۱۳۳۲ توسط رژیم پهلوی به شهادت رسیدند.

دبیر شورای‌عالی انقلاب‌فرهنگی گفت: در آن زمان دانشجویان چهار ماه پس از کودتای ۲۸ مرداد علیه دولت مصدق تجمع و اعتراض کردند؛ چراکه آمریکا قصد داشت روابط ایران و انگلیس بعد از ملی‌شدن صنعت نفت – که خلاف خواست مردم ایران بود – را دوستانه کند. جنایات آمریکا از همان دوران و قبل از آن در ایران و جهان آنقدر فراوان است که دیگر هویت دولتمردان آمریکا جنایت‌کار شناخته می‌شوند.

دبیر شورای‌عالی انقلاب‌فرهنگی، گفت: ۹۴ درصد زنان هالیوودی در آمریکا گرفتار تجاوز شدند، بالاترین نرخ تجاوز به عنف در آمریکاست، با این اتفاقات و جنایات؛ حقوق بشر به بازی‌های تبلیغاتی محدود شده است. به جنایات آمریکا و کشور‌های سلطه‌گر توجه نمی‌کنند و این رویکرد عادلانه نیست.