غضنفرآبادی در تذکر شفاهی: حواسمان به خط تبلیغاتی دشمن باشد/ هشدار به دلالان سکه و ارز رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: بینی کسانی را که در فضای مجازی و در داخل و خارج با قیمت ارز و سکه بازی می‌کنند، به خاک خواهیم مالید. به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی […]

غضنفرآبادی در تذکر شفاهی:

حواسمان به خط تبلیغاتی دشمن باشد/ هشدار به دلالان سکه و ارز

حواسمان به خط تبلیغاتی دشمن باشد/ هشدار به دلالان سکه و ارز

رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: بینی کسانی را که در فضای مجازی و در داخل و خارج با قیمت ارز و سکه بازی می‌کنند، به خاک خواهیم مالید.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی در جلسه علنی نوبت صبح امروز (دوشنبه ۸ اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، اظهار داشت: متأسفانه برخی از همکاران ما در مجلس خارج از آئین نامه داخلی و در هر فرصتی که ایجاد می‌شود، مباحثی را مطرح می‌کنند که موجب یأس در جامعه و تخریب دولت می‌شود.

نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باید حواسمان به خط تبلیغاتی دشمن باشد، چرا که دشمن امروز به دنبال این است که فضاسازی و جوسازی کند. خداوند باعث و بانی کسانی را که اغتشاشات را راه انداختند و کسانی که سکوت کرده و علیه اغتشاشات موضع نگرفتند، نبخشد.

رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس بیان کرد: این شرایط تابعی از آن جنگ ترکیبی است که اتفاق افتاد. با همکاری دولت و مجلس از این توطئه ای که دشمن برای ما چیده است، عبور خواهیم کرد و بینی کسانی را که در فضای مجازی و در داخل و خارج با قیمت ارز و سکه بازی می‌کنند، به خاک خواهیم مالید.


حواسمان به خط تبلیغاتی دشمن باشد/ هشدار به دلالان سکه و ارز