پایگاه خبری هشت صبح : حمیدرضا احمدی سرپرست جدید سرکنسولگری ایران در مزار شریف با امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه دیدار و درباره وضعیت و اهم برنامه کاری در حوزه ماموریتی مزار شریف گفتگو نمود. حمیدرضا احمدی سرپرست جدید سرکنسولگری کشورمان در مزار شریف در آستانه عزیمت به محل ماموریت با دکتر امیرعبداللهیان وزیر امور […]

پایگاه خبری هشت صبح :

حمیدرضا احمدی سرپرست جدید سرکنسولگری ایران در مزار شریف با امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه دیدار و درباره وضعیت و اهم برنامه کاری در حوزه ماموریتی مزار شریف گفتگو نمود.

حمیدرضا احمدی سرپرست جدید سرکنسولگری کشورمان در مزار شریف در آستانه عزیمت به محل ماموریت با دکتر امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه دیدار و درباره وضعیت حوزه ماموریت  و اهم محورها و برنامه کاری جهت گسترش مناسبات و همکاری‌های دو جانبه در حوزه ماموریتی مزار شریف گفتگو نمود.

 امیرعبداللهیان در این دیدار با اشاره‌ به روند روابط فی‌مابین، بر ضرورت‌ گسترش تعاملات و مناسبات اقتصادی و فرهنگی دوجانبه تاکید کرد.

 حمیدرضا احمدی علاوه بر سوابق فعالیت در نمایندگیهای جمهوری اسلامی ایران در بلگراد و دوبلین و کاردار موقت سفارت جمهوری اسلامی ایران در ساحل عاج، ریاست یکی از ادارات حوزه نظارتی را در کارنامه کاری خود دارد.