تیتر یک

حسین انتظامی خطاب به جلیلی: اگر یک رستوران به دلیل بی حجابی پلمب شود یا یک خودرو توقیف شود راه حل شما برای این مسئله چیست؟ / جلیلی: شما عمق راهبردی مسئله را درک نمی‌کنید؛ چه حجاب چه سایر مسائل قانون دارد و قانون نباید سلیقگی باشد

به گزارش هشت صبح و به نقل از انتخاب :

سعید جلیلی نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور در برنامه میزگرد فرهنگی، در پاسخ به سوالی در خصوص راه حل او درباره پلمب یک رستوران یا توقیف یک خودرو به دلیل بی حجابی گفت که شما عمق راهبردی مسئله را درک نمی‌کنید.

 

به گزارش «انتخاب»؛ حسین انتظامی خطاب به جلیلی گفت: اگر یک رستوران به دلیل بی حجابی پلمب شود یا یک خودرو توقیف شود راه حل شما برای این مسئله چیست؟

 

جلیلی پاسخ داد که  شما عمق راهبردی مسئله را درک نمی‌کنید.

 

حسین انتظامی در ادامه پرسید تا عمق راهبردی درک شود چه اتفاقی می افتد آیا مردم همین گونه ادامه دهند ؟ که جلیلی کفت:  اگر عمق راهبردی را درک نکنیم، مسائل فرهنگی را درک نمی کنیم. موضوع زن یک موضوع اصلی است. ما زن خانه دار و پزشک و روستایی  و سرپرست خانواده داریم که دولت باید برای همه آنها برنامه داشته باشد. هر چیزی در کشور چه حجاب چه سایر مسائل دیگر قانون دارد و قانون نباید سلیقگی باشد و قانون فصل‌الخطاب است. 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا