مصری در صحن مجلس: حساب مردم نجیب از ضدانقلاب جداست نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: حساب ضد انقلاب آمریکایی از مردم نجیب ایران جدا است و ما تمام قد مقابل استکبار ایستاده ایم و نوکر مردم ایران هستیم. به گزارش پایگاه خبری هشت صبح عبدالرضا مصری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی امروز (سه شنبه ۱۷ آبان) […]

مصری در صحن مجلس:

حساب مردم نجیب از ضدانقلاب جداست

حساب مردم نجیب از ضدانقلاب جداست

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: حساب ضد انقلاب آمریکایی از مردم نجیب ایران جدا است و ما تمام قد مقابل استکبار ایستاده ایم و نوکر مردم ایران هستیم.

به گزارش پایگاه خبری هشت صبح عبدالرضا مصری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی امروز (سه شنبه ۱۷ آبان) در نشست علنی نوبت عصر مجلس ضمن تشکر از توضیحات اسماعیل حسین زهی نماینده مردم خاش در مجلس درباره وقایع اخیر، گفت: عوامل ضد انقلاب درباره مسائلی که جلسه روز یکشنبه مطرح شد مواردی را بیان کردند. آنها در راستای روندی که برای اغتشاش در نظر گرفته‌اند بار دیگر سعی کردند اتفاقات روز یکشنبه مجلس را وارونه جلوه دهند.

وی تصریح کرد: بر اساس اسناد غیر قابل انکار که آخرین مورد از آن اظهارات امیرمنصور آریا است، استکبار و مشخصاً آمریکا و موساد میلیون‌ها دلار را در اختیار عوامل ضد انقلاب قرار دادند تا برای تجزیه ایران اقدام کنند.

مصری ادامه داد: این آقا که اکنون در چنگ نظام و سربازان گمنام امام زمان است از جنایات آنها پرده برداشته که صدا و سیما نیز شب گذشته بخش‌هایی از آن را اعلام کرده است.

نایب رئیس مجلس با اشاره به برنامه‌ها و اهداف عوامل ضد انقلاب گفت: اولین برنامه آنها این بود که به بلوچستان حمله کنند و حتی گفته بودند ۱۰ هزار نیرو دارند البته اینها همه بلوف‌های سیاسی است.

وی تاکید کرد: تاریخ نشان داده که از زمان قاجار و حمله انگلستان توسط هند شرقی به بلوچستان ایران، مردم عزیز بلوچ علیرغم آنکه حکومتی مرکزی وجود نداشت، قدرتمندانه در مقابل جنایات آنها ایستادند و یک وجب از خاک بلوچستان را به بیگانه ندادند.

مصری گفت: مردم بلوچ شهید داده و سختی‌های بسیاری کشیده‌اند اما در زمان رضا قلدر که برداشتن حجاب اجباری شد مردم سیستان و بلوچستان حتی در یک مورد هم پاسخ مثبت به این موضوع ندادند و حجاب و پوشش خود را حفظ کردند.

وی افزود: ما به تمام کسانی که خواب خرگوشی دیده‌اند می‌گوئیم که نمی‌توانند در عزم و اراده ملت ایران خللی وارد کنند.

مصری افزود: رهبری درباره مردم بلوچستان فرمودند آنها مردمی نجیب و وفادار به انقلاب اسلامی هستند. بلوچستان، سیستان، کردستان و آذربایجان همگی پاره‌های تن ایران اسلامی هستند و ما پای مردم خود ایستاده‌ایم.

نایب رئیس مجلس بیان کرد: ضمناً نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در جریان این موضوعات تلاش بسیاری داشتند و من شاهد تماس‌های آنها از جمله تماس‌های آقای حسین زهی با مسئولان استانی و کشوری بودم که می‌کوشید آلام مردم را رفع و مشکلات آنها را حل کند. نمایندگان حتی با اعضای کمیسیون بهداشت تماس‌هایی داشتند تا به مجروحان کمک رسانی و به شرایط آنها رسیدگی شود.

وی با تاکید بر اینکه حساب ضد انقلاب از حساب مردم نجیب ایران جدا است گفت: بر اساس آیه «اشداء اللکفار» ما تمام قد مقابل استکبار ایستاده‌ایم و بنا بر آیه شریفه «رحماءُ بینهم» نوکر مردم عزیز ایران در اقصی نقاط کشور هستیم.


حساب مردم نجیب از ضدانقلاب جداست