سیاسی

حج بهترین فرصت برای به نمایش گذاشتن وحدت مسلمانان است – هشت صبح

به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر :

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش صبح امروز در دیدار حجاج اعزامی نیروی هوایی ارتش به مکه مکرمه و مدینه منوره، اظهار داشت: بهترین دعا تا رسیدن به سرزمین وحی ذکر و لبیک و دعای برای همرزمان‌تان در نیروی هوایی ارتش است.

امیر واحدی با اشاره به پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به حجاج بیت‌الله الحرام گفت: ایشان می‌فرمایند که یاد خدا روح حج است. در همه حال دل‌های خود را با این باران رحمت، نشاط بخشیم و توکّل و اعتماد به او را که اصل و سرچشمه قدرت و شکوه و عدل و زیبایی است، در دل خود ریشه‌دار کنیم؛ در این صورت بر کید دشمن پیروز خواهیم شد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه حج یکی از بزرگ‌ترین تجمعات مذهبی و یکی از عظیم‌ترین دستاوردهای اسلام در دنیا به شمار می‌رود و عامل وحدت مسلمانان است، عنوان کرد: این اتحاد و انسجام در حج نه‌تنها در فرآیند آن تأثیر خوبی دارد، بلکه اتحاد مسلمانان جهان را در همه مسائل در معرض دید همگان قرار می‌دهد.

فرمانده نهاجا در پایان با بیان اینکه در منظومه فکری امامین انقلاب اسلامی، مناسک حج دارای روح و فلسفه‌ای عظیم است، خاطرنشان کرد: مناسک حج بهترین فرصت برای به نمایش گذاشتن اتحاد، همبستگی و یکپارچگی مسلمانان جهان است و امیدواریم حج شما عزیزان در کنار سایر حجاج مورد قبول خداوند متعال قرار بگیرد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا