به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، جلسه هماهنگی سرمربیان تیم های ملی کشتی بزرگسالان با مسئولان فدراسیون کشتی به منظور انجام هماهنگی های لازم به جهت حضور پر قدرت در بازی های المپیک ۲۰۲۴ پاریس صبح امروز در محل فدراسیون کشتی برگزار شد. در این جلسه که با حضور علیرضا دبیر رئیس، ابراهیم مهربان دبیر، […]

به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، جلسه هماهنگی سرمربیان تیم های ملی کشتی بزرگسالان با مسئولان فدراسیون کشتی به منظور انجام هماهنگی های لازم به جهت حضور پر قدرت در بازی های المپیک ۲۰۲۴ پاریس صبح امروز در محل فدراسیون کشتی برگزار شد.

در این جلسه که با حضور علیرضا دبیر رئیس، ابراهیم مهربان دبیر، سهراب کیهانی پزشک معتمد و عضو هیات رئیسه فدراسیون کشتی، محسن کاوه و حسن رنگرز سرمربیان تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی و سایر مسئولان فدراسیون برگزار شد در مورد روند آماده سازی تیم های ملی کشتی در فاصله کمتر از ۹ ماه مانده تا المپیک ۲۰۲۴ پاریس گفت و گو و تبادل نظر شد.

در این نشست در مورد مسائل و مواردی همچون تغذیه، اسکان، شرایط اردویی، فیزیوتراپی، بدنسازی، استفاده از روانشناس، اعزام به مسابقات، نظم و انضباط اردویی، رسانه و … بحث و تبادل نظر شد و نفرات حاضر در هر حوزه توضیحات کاملی از روند اجرای کار داده و پس از جمع بندی، تصمیم گیری های لازم در این زمینه ها اتخاذ شد.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید