کارلوس کی روش شب گذشته در حاشیه تمرین تیم ملی دقایقی با گلرهای تیم ملی صحبت کرد. به گزارش “ورزش سه”، مخاطب صحبت های کارلوس کی روش هر چهار دروازه بان تیم ملی بودند. علیرضا بیرانوند، سید حسین حسینی، امیر عابدزاده و سید پیام نیازمند. علیرضا بیرانوند روز گذشته بدون گارد تمرین کرد و این گمانه زنی هایی در […]

کارلوس کی روش شب گذشته در حاشیه تمرین تیم ملی دقایقی با گلرهای تیم ملی صحبت کرد.

به گزارش “ورزش سه”، مخاطب صحبت های کارلوس کی روش هر چهار دروازه بان تیم ملی بودند. علیرضا بیرانوند، سید حسین حسینی، امیر عابدزاده و سید پیام نیازمند.

علیرضا بیرانوند روز گذشته بدون گارد تمرین کرد و این گمانه زنی هایی در خصوص بازگشت دوباره او به درون دروازه تیم ملی ایجاد کرده است. به نظر می رسد اگر هم قادر به حضور در این بازی نباشد، نگرانی ای برای کارلوس کی ورش ایجاد نخواهد شد، به  این خاطر که سید حسین حسینی در بازی با ولز به خوبی نمایش در برابر انگلیس را پاک کرد. با یک دروازه بانی خوب و دریافت های خوبی که ایران را در بازی نگه داشت و در نهایت موجب شد، تیم ملی با دو گل روزبه چشمی و رامین رضاییان برنده از زمین بیرون بیاید.

علیرضا بیرانوند یا سید حسین حسینی؟ این خیلی فرقی نمی کند. دروازه بان تیم ملی در مصاف با آمریکا برگ برنده تیم ملی خواهد بود. در خیلی از بازی های برگزار شده این چنین بوده. مهار موقعیت های حریف در زمانی که تیم رو به جلو بازی می کند، به تیم برای رسیدن به پیروزی کمک می کند. از آنجایی که آمریکا در مصاف با ایران برای صعود نیازمند برد است، دست به بازی تهاجمی خواهد زد و  اینجاست که مهارهای علی بیرو یا سید حسین حسینی به کمک تیم ملی خواهد آمد و موجب می شود از حملات خود بهره بگیرد و همانند دیدار با ولز گلزنی کند. سید حسین حسینی در بازی با ولز و در نیمه نخست یکی از حملات خوب ولزی ها را مهار کرد و همین موجب شد تیم ملی در بازی باقی بماند و در نیمه دوم و در دقایق پایانی کار را یکسره کند.

کارلوس کی روش که خود در زمان بازیگری گلر بوده به خوبی می داند دروازه بان نصف تیم یا اصلا بهتر است بگوییم همه تیم است. حتی یک سیو هم می تواند، موجب صعود تیم ملی فوتبال ایران در بازی سه شنبه شب شود. بنابراین از علیرضا بیرانوند یا سید حسین حسینی باید به عنوان برگ برنده دیدار ایران – آمریکا یاد کنیم.


جلسه خصوصی کیروش با دروازه بان ها