شهری

جشن روز دختر در قالب پویش «آینده شبیه توست» – هشت صبح

به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر :

به گزارش خبرگزاری مهر، مریم اردبیلی در تشریح اقدامات و برنامه‌های در نظر گرفته شده برای پاسداشت دختران پایتخت اظهار کرد: همزمان با آغاز هفته کرامت و سالروز میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) ویژه برنامه‌های برای دختران شهرمان تدارک دیده شده که در قالب پویش «آینده شبیه توست» اجرا خواهد شد.

وی به برگزاری جشن‌های ویژه دختران در برج میلاد و ورزشگاه شهید شیرودی اشاره و خاطرنشان کرد: همزمان با اختتامیه رویداد «هزار امید ۲» و رونمایی از پوستر سومین رویداد هزار امید، جشن بزرگی با حضور منتخبی از دختران فعال و کنش‎گر شهر در برج میلاد با حضور شهردار تهران، مقامات کشوری و مدیران شهری، برگزار خواهد شد.

مشاور شهردار تهران در امور زنان و خانواده تصریح کرد: نمایشگاهی نیز از دستاوردهای دختران در رویداد «هزار امید» در کنار برنامه برج میلاد برپا خواهد شد. همچنین با همکاری شهرداران مناطق ۲۲ گانه، جشن دیگری همراه با تقدیر از شرکت‌کنندگان در پویش «ماه مهربانی» که در ماه مبارک رمضان ویژه روزه اولی‌ها و دختران نوجوان اجرایی شد، در ورزشگاه شهید شیرودی برگزار خواهد شد.

اردبیلی اضافه کرد: همچنین قرار است در قالب یک رویداد هنر تعاملی، در منطقه گردشگری عباس آباد و فضای پیرامونی دریاچه شهدای خلیج فارس، یک قاب هنری با همکاری دختران هنرمند شهر، تهیه شده و در یکی از فضاهای ویژه بانوان، نصب شود.

وی با بیان اینکه در پویش «آینده شبیه توست» با همکاری سازمان زیباسازی شهر تهران، طرح‌های گرافیکی در سطح شهر اکران خواهد شد یادآور شد: این طرح‌ها و تصاویر در واقع خروجی رویداد هنری «قدردانیم ۲» هستند.

اردبیلی با اشاره به توزیع اقلام فرهنگی ویژه دختران در سطح شهر هم تصریح کرد: ایستگاه‌های ثابت و سیار در قالب خودروهای پویش «آینده شبیه توست»، توزیع هدایا و گل، پیکسل و اقلام فرهنگی متناسب با این پویش را در فضاهای پرتردد شهری برعهده دارند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا