کاردار سفارت ایران در لندن مطرح کرد: تکذیب ادعای بستن سفارت انگلیس در ایران کاردار سفارت ایران در لندن گزارش ادعایی و تحریک‌آمیز یک نشریه صهیونیستی مستقر در لندن درباره برنامه ایران درخصوص بستن سفارت انگلیس در تهران را رد کرد. به گزارش خبرگزاری مهر، سید «مهدی حسینی متین» با انتشار پیامی در توئیتر، گزارش […]

کاردار سفارت ایران در لندن مطرح کرد:

تکذیب ادعای بستن سفارت انگلیس در ایران

تکذیب ادعای بستن سفارت انگلیس در ایران

کاردار سفارت ایران در لندن گزارش ادعایی و تحریک‌آمیز یک نشریه صهیونیستی مستقر در لندن درباره برنامه ایران درخصوص بستن سفارت انگلیس در تهران را رد کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سید «مهدی حسینی متین» با انتشار پیامی در توئیتر، گزارش ادعایی نشریه "جویش کرونیکال" در این زمینه را «افکار واهی دشمنان علیه روابط عادی بین کشورهای غربی از جمله انگلیس و ایران» توصیف و تصریح کرد: اتهامات بی اساس و اخبار جعلی این نشریه قاطعانه تکذیب می‌شود.

گفتنی است، جویش کرونیکال (هفته نامه منتسب به یهودیان انگلیس) سه روز پیش با انتشار گزارشی ادعا کرده بود: ایران در حال تدارک برای بستن سفارت انگلیس در تهران با افزایش تنش‌ها بر سر طرح کشتار مخالفان و یهودیان مقیم بریتانیا است. این اقدام احتمالی، توسط مقامات ایرانی در جلسه محرمانه روز سه‌شنبه با سفرای عمان، کویت و امارات متحده عربی فاش شد.

این نشریه انگلیسی به نقل از یکی از افراد حاضر در این جلسه ادعایی مدعی شد: تهران قرار است مجموعه‌ای از تحریم‌های جدید را برای ضربه زدن به بریتانیا اعلام کند و این در حالیست که بستن سفارت انگلیس در ایران می‌تواند ضربه مهمی به منافع غرب در این کشور بزند و عملیات جاسوسی مهمی را که توسط انگلیس، اسرائیل و ایالات متحده انجام می‌شود، محدود کند.


تکذیب ادعای بستن سفارت انگلیس در ایران