تولید جنگال و انواع اژدر در داخل کشور به تولید انبوه رسیده ایم – هشت صبح

Print Friendly, PDF & Email


به گزارش خبرنگار مهر، امیر دریادار حمزه‌علی کاویانی ظهر شنبه در دومین همایش یاد یاران که به مناسبت آیین تکریم و تجلیل از اعضای وابسته (بازنشستگان) ارتش جمهوری اسلامی ایران در استان هرمزگان برگزار شد، اظهار داشت: هنر انقلاب اسلامی و امام راحل این بود که ملت عزیز ایران و جوانان آن مقطع را با دین و دینداری گره زد و با نظام لیبرال دموکراسی غرب مقابله کرد و حاصل آن حضور، ایستادگی ملت‌ها در برابر مستکبران عالم است.

وی با بیان اینکه بازنشستگان و خانواده‌های آنان سرمایه و پشتوانه بزرگ نظام و انقلاب هستید، عنوان کرد: انقلاب اسلامی فراتر از انقلاب‌های فرانسه و روسیه و … است که با مردم شروع کردند اما این همراهی با مردم بیشتر از ۱۰ سال طولی نکشید و مسیر مردم جدا شد اما انقلاب اسلامی و نهضت اسلامی ۵ دهه است که با مردم و حمایت مردمی پیش می‌رود.

دریادار کاویانی ادامه داد: ایستادگی در برابر هجمه دشمنان با دستان خالی و در حالی که نظام جمهوری اسلامی ساختار مناسبی نداشت، کار بزرگی بود که شما دلاوران ارتشی در کنار سپاه و بسیج مردمی انجام دادید و به لطف خدا پیروزی حاصل شد و انقلاب اسلامی در کنار مردم پیروز است و همه تاکیدات رهبری بر حضور و همراهی مردم استوار است.

به گفته جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش، قوای مسلح ما در اوج اقتدار هستند و توانایی های امروز نیروهای مسلح کشور با هیچ دوره دیگری قابل مقایسه نیست.

وی با طرح این موضوع که روزی دشمنی با ۱۲ لشکر به جنگ ملت ما آمد و با ۵۰ تا ۶۰ لشکر از صحنه مبارزه با ملت ایران کنار رفت، گفت: آن مقاومت ملی ایرانیان در دوران دفاع مقدس بود که سبب شده امروز غزه از شما رزمندگان الهام بگیرد و نفوذ منطقه‌ای جمهوری اسلامی روز به روز در سایه این فرهنگ و اندیشه در حال گسترش است.

دریادار کاویانی اضافه کرد: روزی آمریکای جنوبی حیاط خلوت آمریکای مستکبر بود اما مردم و دولت‌های آزادی خواه امروز به ناوگروه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی پهلو می دهند و برنامه مشترک طراحی می‌کنند و این نشانه درخشش انقلاب اسلامی است.

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه امروز انقلاب اسلامی آقایی و بزرگی دارد و در حال رسیدن به قله‌ها هستیم و نظام سلطه رو به افول است و این صحنه تقابل با نظام سلطه است، تصریح کرد: همه پیروزی‌های ما با مردم بوده است.

وی گفت: حماس ۷ مولفه قدرت دارد که پشتوانه مردمی یکی از مهم ترین مولفه های این قدرت زایی مستمر است. این اتکای به نیروی مردم تا آن جاست که محور مقاومت در سوریه، تروریست‌های تکفیری را از ۷۰۰ متری کاخ های ریاست جمهوری پس زد و امروز مقاومت با اتکای به مردم به پیش می رود.

دریادار کاویانی گفت: نیروی دریایی راهبردی با اتکای کامل به خود، ناوگروه ۸۶ را رقم زد و نیروی دریایی امروز در ساخت تجهیزات، موشک، اژدر و سامانه‌های جنگ الکترونیک و راداری و … به خودکفایی رسیده است.

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش بیان داشت: تاکید فرمانده کل ارتش به خدمت مستمر به کارکنان وابسته (بازنشستگان) است و ما هر چه امروز داریم از تلاش‌های دیروز شماست.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا