استان ها

توزیع بیش از ۴ میلیون تعرفه انتخابات در استان اصفهان – هشت صبح

به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر :

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی سلیمانی ظهر پنجشنبه در حاشیه هفتمین جلسه ستاد انتخابات استان اصفهان، گفت: تعرفه انتخابات در هفته جاری در ۲۸ شهرستان استان براساس آمار واجدین شرایط شرکت در انتخابات با در نظر گرفتن درصد بالاتری توزیع شد.

وی ادامه داد: علاوه بر مبحث تعرفه برخی از ملزومات مرتبط با انتخابات مانند بنر شعب و صورت جلسات آرا نیز بین فرمانداری‌های استان توزیع شد و با هماهنگی هیأت نظارت در روز قبل از انتخابات به تفکیک شعب، تعرفه‌ها تقسیم و در اختیار عوامل شعب قرار خواهد گرفت.

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان بیان کرد:
باتوجه به اینکه شعب اخذ رأی استان نهایی شده و اسامی عوامل شعب در سامانه ثبت شده است، بحث آموزش به عنوان اساسی‌ترین موضوع در حوزه عوامل اجرایی و عوامل فناوری مورد توجه است.

وی ادامه داد: بحث آموزش مدرسان انتخابات نیز به تفکیک شهرستان‌های استان انجام شد، با هماهنگی صورت گرفته با هیأت نظارت استان مقرر شد بخشی از آموزش‌ها به صورت مشترک برگزار شود.

سلیمانی با اشاره به اینکه به صورت متوسط در هر شعبه اخذ رأی حدود ۳۰ نفر فعال هستند، عنوان کرد: مجموعاً حدود ۹۵ هزار نفر در استان به صورت مستقیم در حوزه انتخابات فعال خواهند بود.

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان خاطرنشان کرد: حوزه پشتیبانی نیز از مسائل مهم و مورد توجه ستاد انتخابات استان است.

وی ادامه داد: شرایط آب و هوایی ایجاب می‌کند که در تهیه اقلام مورد نیاز اعضای شعب اهتمام لازم را داشته باشیم از این رو برخی از اقلام مورد نیاز در هفته آینده میان فرمانداران توزیع خواهد شد.

سلیمانی ادامه داد: برای سهولت رأی دادن هم استانی‌های محترم نیز تأکید رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان بر تأمین سرمایش شعب و آبسردکن است.

وی اضافه کرد: در حوزه تبلیغات نیز رئیس ستاد انتخابات استان تأکید کرد که براساس مُر قانون عمل شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا