روزنامه «اوژوگو» پرتغال پس از دیدار این هفته پورتو برابر ژیل‌ویسنته که با برتری یاران طارمی همراه بود از حضور نمایندگان دو تیم لیگ برتر وستهام و کریستال پالاس در ورزشگاه خبر داد و نوشت که آنها برای زیر نظر گرفتن چند بازیکن پورتو راهی پرتغال شده بودند اما دقیقا مشخص نیست کدام بازیکنان مدنظر […]

روزنامه «اوژوگو» پرتغال پس از دیدار این هفته پورتو برابر ژیل‌ویسنته که با برتری یاران طارمی همراه بود از حضور نمایندگان دو تیم لیگ برتر وستهام و کریستال پالاس در ورزشگاه خبر داد و نوشت که آنها برای زیر نظر گرفتن چند بازیکن پورتو راهی پرتغال شده بودند اما دقیقا مشخص نیست کدام بازیکنان مدنظر این دو تیم انگلیسی هستند.

با این حال سایت «اسپپورت ویتنس» انگلیس در این باره می‌نویسد: «باشگاه‌های انگلیسی از همین حالا تلاش خود را برای بررسی گزینه‌های خریدشان در پنجره بعدی نقل و انتقالات آغاز کرده‌اند و در این میان به نوشته یک رسانه پرتغالی، پالاس و وستهام نمایندگان‌شان را برای تماشای بازی پورتو برابر ژیل ویسنته به این کشور فرستاده‌اند. اگرچه هدف اصلی آنها مشخص نیست اما چند بازیکن پورتو در این مسابقه درخشیدند و می‌توانند جزو اهداف زمستانی این تیم‌ها باشند. یکی از این نفرات مهدی طارمی است که در این بازی یک گل هم زد و دیه‌گو کاستا و استفن استاکویی هم دیگر نفراتی بودند که در این مسابقه نمایش قابل قبولی ارائه کردند و جزو بازیکنان تاثیرگذار پورتو بودند. پالاس مدتی پیش برای به خدمت گرفتن په‌په، وینگر پورتو تلاش کرده بود اما وستهام اخیرا بازیکنی از این تیم را مدنظر نداشته است.»