توجه به اشتغال و معیشت مردم بر همه مسئولین واجب است

Print Friendly, PDF & Email

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی:

توجه به اشتغال و معیشت مردم بر همه مسئولین واجب است

توجه به اشتغال و معیشت مردم بر همه مسئولین واجب است

تربت حیدریه ـ نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: توجه به امنیت، اشتغال و معیشت مردم بر همه مسئولین واجب است ماباید تلاش کنیم در مسیر حل مشکلات مردم گام برداریم.

به گزارش خبرنگار مهر، علی نیکزاد شامگاه دوشنبه در جلسه جمع بندی مصوبات سفر به تربت حیدریه با بیان اینکه جهاد تبیین از سوی مقام معظم رهبری مورد تاکید قرار گرفته است، اظهار کرد: نباید از این موضوع غافل شویم، چرا که این روزها این رسالت و مسئولیت بر ما وارد و بر گردن ما است که از مظلومیت انقلاب و نیروهای آن بگوییم.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مظلومیت بسیج، نیروهای امنیتی و انتظامی این روزها بر ما بیشتر نمایان شده است، کسانی که زندگی، آرامش و آسایش خود را در گرو آرامش مردم قرار داده‌اند بی رحمانه مورد هجمه قرار می‌گیرند.

وی تاکید کرد: باید عزت را به سازش ترجیح دهیم و به فرهنگ جهاد و شهادت برگردیم و از این فرهنگ غافل نشویم با توجه به اینکه بر همه و مسئولین واجب است که به موضوع امنیت، اشتغال و معیشت مردم بیشتر توجه کنند و مطالبات مردم را بشنوند و در حد توان در مسیر حل مشکلات گام بردارند.

نیکزاد بیان کرد: کشورهای دنیا به سلطه گر و سلطه پذیر تقسیم می‌شوند ولی جمهوری اسلامی ایران مسیر آزادگی، عزت را برگزید و کشورهای سلطه گر نمی‌توانند بپذیرند که کشوری بخواهد در این مسیر حرکت کند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تروریست‌هایی همچون داعش از دیگر دشمنان کشورمان محسوب می‌شوند گفت: ۱۷ هزار ترور در کشورمان از سوی منافقین صورت گرفته و افراد شهید شدند، حال چطور منافقین می‌توانند خود را مدافع آزادی معرفی کنند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا