جوزپ بورل: توافق کردیم برجام را بر اساس مذاکرات وین احیا کنیم مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا پس از دیدار با حسین امیرعبداللهیان در تویئتی نوشت: توافق کردیم برجام را بر اساس مذاکرات وین احیا کنیم. به گزارش خبرگزاری مهر، جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا پس از دیدار با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور […]

جوزپ بورل:

توافق کردیم برجام را بر اساس مذاکرات وین احیا کنیم

توافق کردیم برجام را بر اساس مذاکرات وین احیا کنیم

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا پس از دیدار با حسین امیرعبداللهیان در تویئتی نوشت: توافق کردیم برجام را بر اساس مذاکرات وین احیا کنیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا پس از دیدار با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در حاشیه نشست «بغداد ۲» در اردن، در تویئتی نوشت: توافق کردیم برجام را بر اساس مذاکرات وین احیا کنیم.

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا افزود: توافق کردیم که باید ارتباطات را باز نگه داریم و برجام را بر اساس مذاکرات وین احیا کنیم.

به گزارش مهر، بورل در نشست دو ساعته با امیرعبداللهیان در پایتخت اردن، موضوع برجام و مذاکرات هسته‌ای را جدا از سایر موضوعات در دستورکار دو طرف دانست و بر عزم اتحادیه برای پیشبرد و به نتیجه رساندن مذاکرات وین تاکید نمود.

گفتنی است علی باقری، مسئول تیم مذاکره‌کننده ایران برای رفع تحریم‌ها، امیرعبداللهیان را در این سفر همراهی می کند.


توافق کردیم برجام را بر اساس مذاکرات وین احیا کنیم