به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، مسابقات قهرمانی کشور روئینگ در بخش بانوان و آقایان صبح امروز در دریاچه آزادی برگزار شد. ورزشکارانی از استان‌های گیلان، تهران، زنجان، مازندران، لرستان، کردستان، قزوین، آذربایجان غربی و هشت صبح در این رقابت حضور داشتند و پاروزنان در مواد سبک‌وزن و سنگین‌وزن رقابت کردند. در روئینگ تکنفره سبک‌وزن […]

به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، مسابقات قهرمانی کشور روئینگ در بخش بانوان و آقایان صبح امروز در دریاچه آزادی برگزار شد.

ورزشکارانی از استان‌های گیلان، تهران، زنجان، مازندران، لرستان، کردستان، قزوین، آذربایجان غربی و هشت صبح در این رقابت حضور داشتند و پاروزنان در مواد سبک‌وزن و سنگین‌وزن رقابت کردند.

در روئینگ تکنفره سبک‌وزن بانوان ساقی ملکی از تهران با زمان ۸:۴۴.۳۳۰ دقیقه مقام اول، ملیکا سلطانی از زنجان با زمان ۹:۲۹.۰۷۰ دقیقه مقام دوم و پرنیا ایمانی از لرستان با زمان ۹:۳۰.۴۸۰ دقیقه مقام سوم را به دست آوردند.

در روئینگ تکنفره سنگین‌وطن بانوان نیز آیگین کریمی از تهران با زمان ۸:۳۶.۹۲۰ دقیقه صاحب مدال طلا شد، هانیه خورسند از گیلان با زمان ۹:۰۵.۷۵۰ دقیقه مدال نقره به دست آورد و تینا محمدی از زنجان با زمان ۹:۲۹.۲۴۰ دقیقه مدال برنز بر گردن آویخت.

در فینال روئینگ تکنفره سبک‌وزن آقایان آروین دیانتی از کردستان با زمان ۸:۲۶.۵۶۰ دقیقه مدال طلا، علی صادقی از هشت صبح با زمان ۸:۳۲.۵۳۰ دقیقه مدال نقره و محمدرضا کریمی از تهران با زمان ۸:۳۵.۹۸۰ دقیقه مدال برنز به دست آوردند.

در فینال روئینگ تکنفره سنگین‌وزن آقایان حمیدرضا رضوانی از تهران با زمان ۸:۰۳.۱۵۰ دقیقه مقام اول، سیدمسعود محمدی از زنجان با زمان ۸:۲۹.۹۶۰ دقیقه مقام دوم و کژوان سلیمی از کردستان با زمان ۸:۵۵.۹۵۰ دقیقه مقام سوم را به دست آوردند.

در پایان رقابت‌ها در بخش بانوان با جمع‌بندی امتیازات تیم تهران با ۱۴ امتیاز عنوان قهرمانی را به دست آورد و تیم‌های گیلان و زنجان با ۸ امتیاز با در نظر گرفتن تایم ورزشکاران به ترتیب دوم و سوم شدند.

در بخش آقایان نیز تیم تهران با کسب ۱۹ امتیاز قهرمان شد، تیم کردستان با ۱۸ امتیاز در رده دوم قرار گرفت و تیم هشت صبح با کسب ۱۲ امتیاز جایگاه سوم را از آن خود کرد.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید