تهدیدات آمریکا موضوع جدیدی نیست – هشت صبح

Print Friendly, PDF & Email


به گزارش خبرنگار مهر، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش صبح امروز (پنج‌شنبه) در حاشیه همایش گرامیداشت سالروز عملیات آزادسازی سوسنگرد که در مرکز همایش‌های کوثر برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز سالروز آزادسازی سوسنگرد است، عملیاتی که از جنبه‌های مختلف قابل بررسی و تبیین برای مردم از جمله جلوه وحدت و همراهی نیروهای حاضر در منطقه است؛ وقتی تاریخ آن روزها را ملاحظه می‌کنید می‌بینید هر کسی که توان دفاع را داشت بدون تعلقات سازمانی و گروهی در کنار هم برای کسب موفقیت و خلق حماسه بزرگ حضور داشتند.

سرلشکر موسوی افزود: امروز بین نیروهای مسلح و مردم در دفاع از کشور، وحدت و هم‌افزایی و همدلی وجود دارد به نحوی که بین نیروهای مسلح برای اینکه کدام یک به رفقای شهیدشان زودتر بپیوندند پیش مرگ و پیش قدم همدیگر هستند.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به سوالی در خصوص تهدیدات اخیر آمریکا علیه ایران، عنوان کرد: حرف‌های آن‌ها جدید نیست، زیرا هر بار به بهانه‌های مختلف حرف‌هایی را می‌زنند. اما، هم خودشان می‌دانند و هم آدم‌های عاقل‌ترشان که جمهوری اسلامی ایران در دفاع از آرمان‌ها، انقلاب و کشور پای فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی با تمام وجود ایستاده و جدی است.

وی افزود: آن‌ها می‌دانند ایران این توان را دارد تا در برابر هر قدرتی و در هر سطحی از حدود و ثغور این کشور دفاع کند و کاری از پیش نخواهند برد؛ می‌دانند ممکن است کسی بی‌عقلی کند و دستی به طرف ایران دراز کند، اما رها کردن این دست کار آن‌ها نیست؛ این را به خوبی می‌دانند لذا بعید می‌دانم عقلای آن‌ها چنین اجازه‌ای را بدهند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا