سبزی در تذکری شفاهی: تقویت و حفظ نظام از اوجب واجبات است نماینده مردم ساوه در مجلس گفت: جمهوری اسلامی عصاره مجاهدت اولیا و ثمره خون شهیدان و زمینه‌ساز حکومت منجی عالم بشریت است؛ تقویت و حفظ این نظام از اوجب واجبات و تضعیف آن گناهی نابخشودنی است. به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، حجت‌الاسلام محمد سبزی […]

سبزی در تذکری شفاهی:

تقویت و حفظ نظام از اوجب واجبات است

تقویت و حفظ نظام از اوجب واجبات است

نماینده مردم ساوه در مجلس گفت: جمهوری اسلامی عصاره مجاهدت اولیا و ثمره خون شهیدان و زمینه‌ساز حکومت منجی عالم بشریت است؛ تقویت و حفظ این نظام از اوجب واجبات و تضعیف آن گناهی نابخشودنی است.

به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، حجت‌الاسلام محمد سبزی نماینده مردم ساوه در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز (چهارشنبه ۱۸ آبان ماه) در تذکری شفاهی در جلسه علنی مجلس گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عصاره همه تلاش‌ها و مجاهدت‌های اولیا و انبیای الهی و ثمره خون شهیدان و همچنین زمینه ساز حکومت جهانی منجی عالم بشریت است. تقویت و حفظ این نظام از اوجب واجبات بوده و تضعیف آن گناهی نابخشودنی است.

نماینده ساوه تصریح کرد: این تضعیف با زبان و قلم باشد یا عملکرد نامناسب و یا وعده خلاف واقع مسئولان. مسئولان باید صادقانه عمل کرده و مردم عزیز نیز جهاد تبیین داشته باشند و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اقتدار کشور را بگویند.


تقویت و حفظ نظام از اوجب واجبات است